صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

توزیع مرغ منجمد در شرایط زیان مرغداران
داخلی
اسدالله نژاد پیشنهاد داد: به جای توزیع مرغ‌های منجمدی که پایان تاریخ مصرف آن ها نزدیک است به بازار آن‌ها را در اختیار صنایع فرآروی گوشت قرار دهند تا علاوه بر کمک به صنایع تولید از زیان مرغداران جلوگیری شود...


به گزارش مرکز طیوران حبیب اسدالله نژاد  با تاکید بر اینکه هر روز شرایط تولید برای مرغداران سخت‌تر می‌شود، اظهار کرد: در شرایطی که به دلیل بدعهدی تاجر بزرگ(م.م) برای تحویل نهاده‌های دامی تولید برای مرغداران گران تمام می‌شود انتظار می‌رود دستگاه‌های دولتی نسبت به اقدامات خود و تاثیر آن بر تولید کارشناسی‌تر عمل کنند.

وی ادامه داد: توزیع مرغ منجمد در استان‌های غربی به بهانه نزدیک شدن پایان تاریخ مصرف آن‌ها در حالی است که وزارت جهادکشاورزی به عنوان متولی تولید به خوبی نسبت به قیمت تمام شده تولید، مشکلات تولیدکنندگان و زیان مرغداران واقف است.

به گفته اسدالله نژاد، در جلسه اخیر تعیین قیمت مرغ که با حضور کارشناسان وزارت جهاد کشاورزی و نمایندگان ستاد تنظیم بازار برگزار شد قیمت تمام شده 9 هزار و 60 تومان برای هر کیلوگرم مرغ مورد پذیرش قرار گرفت و در نهایت وزیر جهاد کشاورزی با قیمت 8 هزار و 800 تومان موافقت کرد، اما همچنان مرغ از مرغداران 7 هزار و 200 تومان خریداری می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه از نظر ما قیمت تمام شده تولید 9 هزار و 600 تومان است، گفت: اگر مبنا را قیمت مورد تائید وزیر جهاد کشاورزی قرار دهیم مرغداران در هر کیلوگرم مرغ یک هزار و 600 تومان زیان می‌کنند، بر این اساس هیچ منطقی برای توزیع مرغ منجمد در بازار وجود ندارد.

نائب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران کشور مهمترین اثر تزریق مرغ منجمد شوک به بازار و کاهش قیمت غیر منطقی آن دانست.

اسدالله نژاد پیشنهاد داد: به جای توزیع مرغ‌های منجمدی که پایان تاریخ مصرف آن ها نزدیک است به بازار آن‌ها را در اختیار صنایع فرآروی گوشت قرار دهند تا علاوه بر کمک به صنایع تولید از زیان مرغداران جلوگیری شود.

منبع: ایلنا

ارسال شده در مورخه : یکشنبه، 26 خرداد، 1398 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 1,443
بازدید ديروز : 2,401
مجموع بازدید : 121,359,677
مهمان: 473
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 473
تبلیغات

  نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : [email protected]