صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

مرغداران هم اوراق خزانه می گیرند
داخلی
نبی پور با بیان اینکه هنوز بخشی از غرامت سال گذشته مرغداران به آنان پرداخت نشده است، گفت: دامپزشکی و بیمه نتوانستند غرامت تولیدکنندگان را به آنان پرداخت کنند چون نداشتند که...


رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران با بیان اینکه درصورت شیوع آنفلوانزای پرندگان، آمادگی مقابله با آن وجود ندارد،گفت:دولت با واگذاری اوراق خزانه، بدهی مرغداران راتسویه می کند.
خبرگزاری مهر، ناصر نبی پور درباره اینکه گفته می شود مواردی از آلودگی به بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در کشورمان دیده شده است؟، اظهارداشت: برخی کارشناسان در این زمینه اظهارنظر کرده اند اما هنوز سازمان دامپزشکی کشور مطلبی در این مورد اعلام نکرده است.

رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران تصریح کرد: هنوز بارندگی های پاییزی آغاز نشده و پرندگان مهاجر نیز به صورت گسترده وارد کشور ما نشده اند؛ در صورتی که این بیماری امسال در ایران شیوع یابد، آمادگی کافی برای مقابله با آن را نداریم چرا که مقابله با این بیماری نیز به پول دارد و دولت نیز اعلام می کند که پول کافی در اختیار ندارد.

نبی پور با بیان اینکه هنوز بخشی از غرامت سال گذشته مرغداران به آنان پرداخت نشده است، گفت: دامپزشکی و بیمه نتوانستند غرامت تولیدکنندگان را به آنان پرداخت کنند چون نداشتند که بدهند؛ اخیرا نیز اعلام کرده اند که می خواهند به جای بدهی تولیدکنندگان به آنان اوراق خزانه بدهند؛ اوراق خزانه به چه درد تولیدکنندگان می خورد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نابه سامانی بازار نهاده های دامی، افزود: روز سه شنبه قیمت ذرت مجددا نزدیک به۶۰ الی ۷۰ تومان افزایش یافته و در بندر به حدود ۹۵۰ تومان رسیده است همچنین قیمت کنجاله سویا به حدود ۱۸۶۰ تومان رسیده است.

به گفته رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران قیمت ذرت و کنجاله سویا طی حدود دو ماه اخیر نزدیک به ۳۰ درصد افزایش یافته است.

نبی پور درباره افزایش قیمت هر عدد تخم مرغ در مغازه های خرده فروشی به ۵۰۰ تومان، اضافه کرد: قیمت هر عدد تخم مرغ درب مرغداری حدود ۳۵۰ تا ۳۶۰ تومان و میانگین قیمت هرکیلوگرم از این محصول ۵۴۰۰ تومان است.

وی درباره وضعیت صادرات این محصول نیز گفت: با قیمت کیلویی ۵۰۰۰ تومان که نمی توان تخم مرغ را صادر کرد بنابراین بحث صادرات این محصول کاملا منتفی است.

ارسال شده در مورخه : شنبه، 18 آذر، 1396 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 1,377
بازدید ديروز : 2,401
مجموع بازدید : 121,359,485
مهمان: 462
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 462
تبلیغات

  نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : [email protected]