صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

افزایش قیمت نهاده ها تولیدکنندگان مرغ مازندران را نگران کرد
داخلی
مدیرعامل اتحادیه مرغداران مازندران بیان داشت:در شرایطی شاهد افزایش قیمت نهاده‌ها بودیم که قیمت ارز ثابت بوده در حال حاضر تولیدکنندگان نگران هستند با تغییر در نرخ ارز چه بلایی بر سر آنان...


به گزارش خبرگزاری موج، مدیرعامل اتحادیه مرغداران مازندران بیان داشت:در شرایطی شاهد افزایش قیمت نهاده‌ها بودیم که قیمت ارز ثابت بوده در حال حاضر تولیدکنندگان نگران هستند با تغییر در نرخ ارز چه بلایی بر سر آنان می‌آید؛ چرا که تولید در حال حاضر سودی برای آنان به همراه ندارد و تنها باید هزینه کنند. 

وی در این‌باره اظهار کرد: در حال حاضر قیمت مرغ ۴ هزار و ۹۰۰ تا ۵هزار تومان است که برابر با هزینه تمام شده بوده با توجه به افزایش قیمت نهاده‌ها سود چندانی برای تولیدکنندگان مرغ مازندران به همراه ندارد.

عطاءالله حسن‌زاده با بیان اینکه در بحث تولید مرغ شاهد نوسانات قیمت هستیم، اضافه کرد: این موضوع به حدی است که قیمت‌ها حتی برای چند روز هم ثابت نیست و این موضوع موجب شده مرغ‌داران متحمل ضرر و زیان شوند.

وی با اشاره به اینکه قیمت جوجه نیز همچنان بالا بوده و حتی به ۲هزار و ۷۰۰ تا ۲هزار و ۸۰۰ تومان رسید، تصریح کرد: همچنین قیمت نهاده‌ها ازجمله ذرت ۲۰ درصد و سویا حدود ۲۵ درصد افزایش یافت؛ پیگیر هستیم بحث کنترل قیمت ازطریق اتحادیه‌ها باشد تا تنظیم بازار صورت گیرد.

مدیرعامل اتحادیه مرغداران مازندران بیان کرد: ازسوی وزارت جهاد کشاورزی اعلام شده ارز هیچ‌گونه تغییری نداشته و مبادله‌ای بوده در چنین شرایطی باید مسوولان پیگیری کنند تا علوفه در اختیار وزارت جهاد کشاورزی قرار گیرد تا تنظیم بازار صورت گیرد.

ارسال شده در مورخه : شنبه، 4 آذر، 1396 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 1,536
بازدید ديروز : 2,401
مجموع بازدید : 121,359,941
مهمان: 471
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 471
تبلیغات

  نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : [email protected]