صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

نوسان قیمت بازار امنیت شغلی مرغداران را از بین برده است
داخلی
حسین پیوندی گفت:در چند سال گذشته به دلیل نوسانات قیمت، تعادل مالی در بازار مرغ به ویژه برای صاحبان مرغداری ها از بین رفته است و وجه خرید و فروش همزمان با تاریخ ...


رئیس اتحادیه مرغداران استان سمنان گفت: مرغداران استان به دلیل نوسانات قیمت و تدوین نشدن قانون حمایت از این اتحادیه از نبود امنیت شغلی رنج می برند.
حسین پیوندی  در گفت وگو با ایرنا افزود: در مقاطع مختلف سال 95 شاهد افزایش و کاهش قیمت مرغ بودیم که این امر به هیچ عنوان به نفع تولید کننده و مصرف کننده نیست.

وی ادامه داد: در چند سال گذشته به دلیل نوسانات قیمت، تعادل مالی در بازار مرغ به ویژه برای صاحبان مرغداری ها از بین رفته است و وجه خرید و فروش همزمان با تاریخ چک پرداختی در معامله ها وصول نمی شود.

پیوندی تصریح کرد: در حال حاضر 36 مرغدار استان سمنان بیش از 80 میلیارد ریال از شرکت های توزیع کننده مرغ طلب دارند که باید برای وصول این حجم از طلب تولیدکنندگان راه های قانونی از سوی دستگاه قضایی استان تنظیم شود.

پیوندی خاطر نشان کرد: برای جلوگیری از کاهش و افزایش بی رویه قیمت مرغ در بازار بهتر است قانونی مدون از سوی دولت و مجلس شورای اسلامی تدوین شود.

رئیس اتحادیه مرغداران استان سمنان گفت: در حال حاضر قیمت یک کیلومرغ زنده در بازار سمنان چهار هزار و 800 تومان است که این قیمت در حال حاضر رضایت تولید کننده و مصرف کننده را به همراه دارد.

وی با اشاره به قیمت پنج هزار و 200 تومان قیمت به ازای هر کیلوگرم در بازار سمنان، تصریح کرد: این قیمت به هیچ عنوان برای مصرف کننده به صرفه نیست و باید با تدبیر برای کاهش قیمت تخم مرغ گام برداشت.

پیوندی افزود: قیمت هر قطعه جوجه در حال حاضر بیش از هزار و 700 تومان برای یک مرغدار تمام می شود که با هزینه خوارک طیور این قیمت به هیچ عنوان برای تولیده کننده به صرفه نیست.

رئیس اتحادیه مرغداران استان سمنان گفت: حمایت از تولید کنندگان همواره مورد تاکید دستگاه های اجرایی استان بوده است اما نباید با راهکارهای اشتباه مرغداران استان از تولید دلسرد شوند.

در استان سمنان 45 واحد مرغداری گوشتی وجود دارد که 15 درصد از آنها به دلایل مختلف غیرفعال است.
میزان مصرف گوشت مرغ مردم استان سمنان روزانه 36 تن است و بیش از 75 درصد مرغ تولید شده در استان به تهران ارسال می شود.

ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 5 اسفند، 1395 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 2,432
بازدید ديروز : 2,401
مجموع بازدید : 121,362,575
مهمان: 532
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 532
تبلیغات

  نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : [email protected]