صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

ادامه التهاب در صنعت تولید مرغ گوشتی
داخلی
رمضانلو با بیان اینکه مرغداران در نتیجه کاهش قیمت، مرغ بسیار متضرر می‌شدند، ادامه داد: توقف یک روزه در عدم ارائه مرغ از سوی تولیدکنندگان موجب افزایش قیمت مرغ شده است...


سید ناصر رمضانلو امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: از آغاز سال جاری تاکنون قیمت مرغ، نوسانات بسیاری داشته و اغلب این نوسانات در زمینه کاهش قیمت بوده است.

وی با اشاره به اینکه طی روزهای گذشته قیمت مرغ به کمتر از 5 هزار تومان نیز رسیده بود، تصریح کرد: یکی از دلایل کاهش قیمت، افزایش تولید مرغ بود.

رئیس اتحادیه، مرغ، تخم‌‎مرغ و ماهی‌فروشان زنجان با بیان اینکه همین کاهش قیمت موجب متضرر شدن واحدهای مرغداری تولیدکننده مرغ شده بود، اضافه کرد: همین امر موجب شد که طی روز گذشته این واحدها اعتصاب کنند.

رمضانلو با بیان اینکه اتحادیه مرغ و تخم‌مرغ و ماهی‌فروشان، همیشه روزهای پنج‌شنبه اقدام به خرید کرده و با کشتار مرغ‌ها آماده عرضه به بازار می‌شد، افزود: پنج‌شنبه این هفته در نتیجه اعتصاب مرغداران، اتحادیه موفق به خریداری نشده و در نتیجه مرغ مورد نیاز روز جمعه خریداری شد.

رئیس اتحادیه، مرغ، تخم‌‎مرغ و ماهی‌فروشان زنجان با بیان اینکه در نهایت مرغداران به قیمت 4 هزار و 300 تومان راضی شدند، گفت: بر همین اساس قیمت روز مرغ برای مصرف‌کننده در بازار 6 هزار و 150 تومان است.

رمضانلو با بیان اینکه مرغداران در نتیجه کاهش قیمت، مرغ بسیار متضرر می‌شدند، ادامه داد: توقف یک روزه در عدم ارائه مرغ از سوی تولیدکنندگان موجب افزایش قیمت مرغ شده است.

وی ادامه داد: طبق خریداری مرغ صورت گرفته، میزان عرضه این محصول تغییری نکرده و همچون روال قبلی به اندازه 13 تا 14 تن در روز انجام می‌شود.

رئیس اتحادیه، مرغ، تخم‌‎مرغ و ماهی‌فروشان زنجان همچنین به افزایش قیمت تخم‎مرغ نیز اشاره کرد و گفت: قیمت روز تخم مرغ در زنجان 4 هزار و 200 تومان است.

ارسال شده در مورخه : شنبه، 25 اردیبهشت، 1395 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 1,770
بازدید ديروز : 3,450
تبلیغات
نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir