صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

200 هزار تن سرریز تولید مرغ درکشور
داخلی
حسن زاده گفت که مرغداران برای اجرای طرح صادرات گوشت سفید به خارج نیاز به دریافت مشوق های صادراتی از سوی دولت دارند که رایزنی برای این کار در حال انجام است...


ایرنا:عطاءالله حسن زاده تبعیت نکردن مرغداران از برنامه کاهش تولید و وجود مرغداری های غیرمجاز را علت اصلی این مازاد تولید بر مصرف گوشت مرغ و کاهش قیمت این مواد پروتینی در بازار اعلام کرد.
به گفته وی نیمی از تولید مازاد گوشت مرغ کشور درمرغداری غیرمجاز تولید می شود.
این مسئول بالا بودن قیمت نهایی تولید گوشت سفید درایران در مقایسه با کشورهای رقیب حوزه صادراتی را علت اصلی خالی بودن دست مرغداران درصادرات دانست.
حسن زاده فرسودگی تجهیزات و فضای فیزیکی مرغداری های کشوررا علت اصلی درافزایش قیمت تمام شده تولید گوشت مرغ در این واحدها برشمرد.
رئیس هیات مدیره سراسری مرغداران کشورگفت که هم اکنون سالانه دومیلیون تن گوشت مرغ در24 هزار مرغداری رسمی کشورتولید می شود که یک میلیون و 700 تا یک میلیون و 800 هزار تن درداخل به مصرف می رسد.
حسن زاده افزود : ظرفیت تولید مرغ در کشور می تواند تا دو میلیون و 300 هزار تن نیز برسد که سرریز 500 هزار تن تولید مازاد به خارج صادر شود.
** دست خالی مرغداران از صادرات
رئیس هیات مدیره سراسری مرغداران ایران بالا بودن قیمت نهایی تولید مرغ را دلیل اصلی برکنارگذاشتن مرغ از سبد صادراتی دانست.
حسن زاده گفت که مرغداران برای اجرای طرح صادرات گوشت سفید به خارج نیاز به دریافت مشوق های صادراتی از سوی دولت دارند که رایزنی برای این کار در حال انجام است.
وی میزان پرداخت مشوق صادراتی را برای هر کیلوگرم گوشت مرغ بین چهار تا پنج هزار ریال اعلام کرد و گفت دولت در صورت پرداخت مشوق صادراتی یکساله به مرغداران ، سال های بعد این قشر می توانند با کاهش هزینه های جانبی قیمت ها را برای صادرات تنظیم کنند.
رئیس هیات مدیره سراسری مرغداران ایران افزود : دولت درشرایط فعلی حداقل دو هزار میلیارد ریال اعتبار در سال صرف خرید مرغ مازاد می کند و قرارگیری این اعتبار در قالب تسهیلات بانکی به مرغداران می تواند نیاز نقدینگی را برای صادرات باز کند.
درکشور24 هزارواحد مرغداری دارای مجوز رسمی با تولید سالانه دو میلیون تن گوشت سفید فعالیت دارند که ظرفیت نهایی این واحد تا دو میلیون و 500 هزار تن قابل افزایش است.
ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 23 اردیبهشت، 1395 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 2,845
بازدید ديروز : 2,144
تبلیغات

نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir