صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

کاهش ارزش مرغ در بازار به دلیل تولید فراوان
داخلی
یوسف خانی با بیان اینکه از ارزش مرغ در بازار به جهت تولید فراوان کاسته شده است، گفت: در حال حاضر عرضه مرغ در بازار مازاد بر تقاضا است که مرغداران در این خصوص باید به فکر چاره ای باشند و...


ایسکانیوز:یوسف خانی با بیان اینکه از ارزش مرغ در بازار به جهت تولید فراوان کاسته شده است، گفت: در حال حاضر عرضه مرغ در بازار مازاد بر تقاضا است که مرغداران در این خصوص باید به فکر چاره ای باشند و میزان تولید خود را تا جایی که امکان دارد کاهش دهند.

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی با اشاره به اینکه دولت به هیچ عنوان نقشی در ضرر و زیان هایی که شامل مرغداران شده است ندارند، گفت: سازمان جهاد کشاورزی باید تدبیری را بیندیشد و طی جلسه ای با اتحادیه مرغداران اجازه جوجه ریزی های بی رویه را از مرغداران سلب نماید.

او به مشکلات مالی که گریبان گیر مرغداران شده است اشاره کرد و گفت: زمانی که مرغداران فاصله یک ماه بین جوجه ریزی ها ایجاد کنند و به جای 5 دوره 4دوره جوجه ریزی کنند به هیچ عنوان جوابگوی تعهدات مالی نخواهد بود.

یوسف خانی با بیان اینکه مرغداران در تلاش هستند تا مشکلات مالی خود را به طرق مختلف برطرف نمایند، گفت: ادامه جوجه ریزی ها منجر به عمیق تر شدن مشکلات مالی تولیدکنندگان خواهند شد، در صورتی که مرغداران تنها یک دوره از جوجه ریزی های خود را کاهش دهند به طور قطع تا 2 سال آینده تمام بدهی خود را جبران خواهند کرد.

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی در پایان گفت: ما از دولت خواستار برگزاری جلسات متعدد به جهت راهنمایی لازم برای مرغداران هستیم که با راهنمایی های لازم مرغداران را به سمت تولید کمتر هدایت کنند.

ارسال شده در مورخه : شنبه، 18 اردیبهشت، 1395 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 1,683
بازدید ديروز : 3,450
تبلیغات
نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir