صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

تجمع مرغداران مقابل نهاد ریاست جمهوری نتیجه مثبتی نخواهد داشت
داخلی
مهدی یوسف خانی به تجمع مرغداران در هفته گذشته مقابل نهاد ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: مرغداران در صدد بودند تا بتوانند از طریقی اعتراض خود را به گوش دولت برسانند که این امر دلیلی برای...


ایسکانیوز:مهدی یوسف خانی به تجمع مرغداران در هفته گذشته مقابل نهاد ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: مرغداران در صدد بودند تا بتوانند از طریقی اعتراض خود را به گوش دولت برسانند که این امر دلیلی برای تجمع آنها در مقابل نهاد ریاست جمهوری شد اما به راحتی می توان پیش بینی کرد که این اعتراضات و تجمع ها با نتیجه مثبتی همراه نخواهد بود.

یوسف خانی با بیان اینکه مرغداران تا حدودی در ضرر و زیان هایی که متقبل شده اند مقصر هستند، گفت: مرغداران بدون هیچ گونه پیش بینی و ارزیابی اقدام به تولید کردند و از طرفی هم سازمان دامپزشکی بدون در نظر گرفتن میزان تولید و تقاضا، مجوزهای بی رویه ای را در جهت افزایش ظرفیت مرغداری صادر کردند.

یوسف خانی در ادامه خاطرنشان کرد: زمانی که مرغداران با عدم تقاضا و خرید محصولاتشان در بازار مواجه می شوند نباید بیش از اندازه محصول خود را در بازار توزیع کنند زیرا بازار کشش این حجم وسیع توزیع را نخواهد داشت.

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی گفت: یکی از عواملی که منجر به ایجاد مشکلات برای مرغداران و همچنین ضرر و زیان های کلان شده، جوجه ریزی به محض تخلیه سالن و نیز تحویل به کشتارگاه ها است.

او با اشاره به اینکه مرغداران می بایست اقداماتی را در راستای جلوگیری از مازاد تولید انجام دهند، گفت: مرغدارها باید فاصله ای 1 ماه را مابین جوجه ریزی ها ایجاد کنند و به طور حتم یک دوره از جوجه ریزی ها را حذف کنند در صورت انجام چنین اقدامی می توان گفت تا حدودی از ضرر و زیان های مرغداران کاسته خواهد شد و زمانی که عرضه و تقاضا در بازار با یکدیگر هماهنگ باشند قیمت ها هم معقول تر خواهد شد.

ارسال شده در مورخه : شنبه، 18 اردیبهشت، 1395 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 1,725
بازدید ديروز : 3,450
تبلیغات
نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir