صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

مرغداران مرغ را گران کردند
داخلی
مهدی یوسف خانی قیمت مرغ از حدود یک سال گذشته در پی عدم تناسب میزان عرضه و تقاضا پایین بوده  و این موضوع ضرر و زیان قابل توجهی را برای مرغداران به همراه داشته است...


رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی با بیان اینکه با عدم عرضه از سوی مرغ داران، قیمت مرغ گران شد، گفت: در حال حاضر قیمت عرضه هر کیلوگرم مرغ 5850 تومان است و پیش بینی می شود از شنبه آینده قیمت مرغ روند صعودی خود را رها کند.
مهدی یوسف خانی در گفتگو با خبرگزاری میزان، اظهار کرد: قیمت مرغ تا هفته گذشته بدون تغییر کیلویی 5200 تومان برای مصرف کننده عرضه می شد که از روز شنبه تا به امروز با افزایش حدود 600 تومانی، کیلویی 5850 تومان به فروش می رسد.

وی ادامه داد: قیمت مرغ از حدود یک سال گذشته در پی عدم تناسب میزان عرضه و تقاضا پایین بوده  و این موضوع ضرر و زیان قابل توجهی را برای مرغداران به همراه داشته است.

او خاطرنشان کرد: مرغ داران در چند روز اخیر حجم فروش خود را کاهش داده اند و افزایش قیمت 600 تومانی هر کیلو مرغ به واسطه تصمیم اخیر مرغ داران است، پیش بینی می شود این افزایش قیمت تنها تا اوایل هفته آینده ادامه داشته باشد زیرا حجم تقاضا برای مرغ در کشور به شدت کاهش یافته است.

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی با بیان اینکه 40 درصد از ظرفیت فعالیت پرورش دهنگان مرغ و کشتارگاه ها به واسطه کاهش تقاضا بلااستفاده است، گفت: قیمت مرغ زنده در حالی 3700 تومان به فروش می رسد که حداقل قیمت مرغ زنده باید 4000 تومان باشد که با توجه به چنین قیمتی ارزش هر کیلوگرم مرغ برای مصرف کننده در حدود 6400 تومان خواهد بود و در این شرایط پرورش مرغ ضرر قیمتی نخواهد داشت.
ارسال شده در مورخه : سه شنبه، 14 اردیبهشت، 1395 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 1,467
بازدید ديروز : 3,450

01. Serinews  - مدير
تبلیغات
نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir