صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

دلایل تجمع مرغداران مقابل نهاد ریاست جمهوری
داخلی

رئیس انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی دلایل تجمع مرغداران مقابل نهاد ریاست جمهوری را اعلام کرد و گفت: بسیاری از تولیدکنندگان در آستانه ورشکستگی قرار گرفته‌اند و قادر به تحمل شرایط موجود نیستند...محمد یوسفی در گفتگو با مهر درباره تجمع مرغداران در مقابل نهاد ریاست جمهوری که صبح امروز اتفاق افتاد، اظهار داشت: مرغداران در حال زیان هستند و قادر به پرداخت وام‌های خود نیستند، ضمن اینکه بسیاری از آنان در آستانه ورشکستگی قرار گرفته‌اند.

وی با بیان اینکه زیان‌های به وجود آمده برای تولیدکنندگان دیگر قابل تحمل نیست، گفت: امروز قیمت تمام شده هر کیلوگرم مرغ برای تولیدکننده بین ۴۲۰۰ تا ۴۳۰۰ تومان و قیمت فروش آنها بین ۳۲۰۰ تا ۳۳۰۰ تومان است؛ یعنی مرغداران در هر کیلو تولید هزار تومان زیان می‌کنند.

رئیس انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با اشاره به اینکه تولیدکنندگان حدود دو سال است در این وضعیت به سر می‌برند، افزود: قرار است امروز نمایندگان مرغداران با یکی از مسئولان نهاد ریاست جمهوری دیدار داشته باشند و در این زمینه بحث و گفتگو کنند، ضمن اینکه طی دو تا سه ماه گذشته نیز تولیدکنندگان دیدارهایی با مسئولان وزارت جهادکشاورزی از جمله خود شخص وزیر داشته‌اند.

یوسفی اضافه کرد: در جلسه امروز نماینده‌ای از نهاد ریاست جمهوری برای شنیدن صحبت‌های تولیدکنندگان می‌آید و به احتمال زیاد یک نماینده از وزارت جهادکشاورزی نیز در این جلسه حضور خواهد داشت تا پاسخگوی مسائل باشد.

وی درباره افزایش قیمت دام نیز اظهار داشت: قیمت دام افزایش پیدا کرده است اما درصد آن خیلی زیاد و قابل توجه نیست. رئیس انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی کشور با بیان اینکه قیمت دام بستگی به قیمت جهانی آن دارد، گفت: بسته به نوسانات قیمت‌های جهانی، نرخ‌های این محصولات در داخل نیز بالا و پایین می‌شود.

به گزارش مهر، صبح امروز جمعی از مرغداران در خیابان پاستور و مقابل نهاد ریاست جمهوری به دلیل اعتراض به قیمت تمام شده مرغ و عملکرد دولت در تعامل با مرغداران تجمع کردند.

ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 13 اردیبهشت، 1395 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 1,513
بازدید ديروز : 3,450

01. Serinews  - مدير
تبلیغات
نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir