صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

نفس صادرات تخم مرغ به شماره افتاد
داخلی
دبیر کل کانون پرورش دهندگان مرغ تخم گذار با اشاره به مازاد تولید عنوان کرد: مرغداران در کل سال، با حداقل 150 هزار تن تخم مرغ مازاد مواجه هستند که همواره پیش بینی می شود که اگر بتوانیم...


سید فرزاد طلا کش دبیر کل کانون پرورش دهندگان مرغ تخم گذار در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با اشاره به قیمت تخم مرغ درب مرغداری اظهار داشت: در حال حاضر میانگین هر کیلو تخم مرغ درب مرغداری2 هزار و 800 الی 2 هزار و 900 تومان است که با توجه به اعلام قیمت تمام شده آن از سوی وزارت جهاد کشاورزی، مرغداران در هر کیلو با هزار و 200 تومان زیان مواجه هستند.

وی با اشاره به قیمت تخم مرغ در روزهای آتی گفت: با توجه به میزان تولید و مقررات سخت گیرانه عراق برای صادرکنندگان و کاهش صادرات؛ لازم به ذکر است که قیمت تخم مرغ در فصل بهار از کیلویی 3 هزار و 700 تومان فراتر نخواهد رفت.

طلا کش با اشاره به راهکارهای موثر در افزایش قیمت بیان کرد: امسال طبق برنامه، بایستی میزان جوجه ریزی 2 میلیون تن کاهش یابد و همین امر تا حدودی موجب افزایش قیمت خواهد شد اما گفتنی است که آثار کاهش میزان جوجه ریزی در شش ماهه دوم و سال آینده مشخص خواهد شد.

دبیر کل کانون پرورش دهندگان مرغ تخم گذار با اشاره به مازاد تولید عنوان کرد: مرغداران در کل سال، با حداقل 150 هزار تن تخم مرغ مازاد مواجه هستند که همواره پیش بینی می شود که اگر بتوانیم در صورت نبود مشکلات صادراتی و حمایت های دولت 100 هزارتن تخم مرغ به بازار های هدف صادر کنیم دیگر مرغداران مشکل مازاد تولید نخواهند داشت.

وی با اشاره به تاثیر کاهش قیمت تخم مرغ درب مرغداری برای مصرف کننده بیان کرد: کاهش قیمت درب مرغداری تاثیر چندانی برای مصرف کننده ندارد، ضمن اینکه امیدواریم طبق قول دولت قیمت بر روی تخم مرغ حک شود تا مصرف کنندگان درگیر نوسانات قیمت نشوند.
ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 13 اردیبهشت، 1395 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 1,636
بازدید ديروز : 3,450
تبلیغات
نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir