صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

صادرات 200 میلیون دلاری تخم مرغ
داخلی
رضا ترکاشوند افزود: در حال حاضر قیمت تخم مرغ درب مرغداری به طور میانگین کیلویی 2 هزار و 800 تومان بوده که با توجه به اعلام نرخ مصوب از سوی وزارت جهاد باید کیلویی 4 هزار تومان باشد گفتنی است این...


رضا ترکاشوند مدیر عامل اتحادیه تولیدکنندگان مرغ تخم گذار در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، درخصوص وضعیت صادرات تخم مرغ اظهار داشت: اکنون صادرات تخم مرغ به عراق روزانه 250 الی 300 تن بوده درحالی که یک ماه گذشته به طور میانگین 600 الی 700 تن صادرات داشته‌ایم.

وی افزود: در حال حاضر قیمت تخم مرغ درب مرغداری به طور میانگین کیلویی 2 هزار و 800 تومان بوده که با توجه به اعلام نرخ مصوب از سوی وزارت جهاد باید کیلویی 4 هزار تومان باشد گفتنی است این امر زیان هزار و 200 تومانی مرغداران را در فروش هر کیلو تخم مرغ نشان می‌دهد.

 ترکاشوند در ادامه گفت: درواقع تنها دولت با حمایت و پرداخت یارانه به صادرکنندگان می‌تواند از مازاد تولید که به زیان مرغداران است جلوگیری کند و از سویی قرار است منابعی که سال گذشته برای حمایت از صادرات در اختیار صندوق حمایت از طیور قرار گرفته در راستای حمایت از صادر کنندگان مورد استفاده قرار گیرد که متأسفانه تاکنون این امر عملیاتی نشده است.

 مدیرعامل اتحادیه مرغ تخم گذار تصریح کرد: با توجه به توقف دو ماهه صادرات تاکنون 51  هزار تن صادرات به بازارهای هدف صورت گرفته که همواره بنده معتقدم در صورت ادامه این روند شاهد کاهش صادرات نسبت به سال گذشته نخواهیم بود.
ارسال شده در مورخه : سه شنبه، 28 مهر، 1394 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 1,649
بازدید ديروز : 3,450
تبلیغات
نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir