صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

تولید بیش از 180 هزارتن گوشت مرغ برای ایام محرم
داخلی
عظیم حجت قیمت فعلی مرغ گرم را کمتر از قیمت واقعی دانست و گفت: در حال حاضر نیازی به ورود شرکت پشتیبانی امور دام برای عرضه مرغ منجمد نیست، زیرا قیمت عرضه این محصول از قیمت تمام شده پائین تر است...


ایرنا:عظیم حجت، افزود: این درحالیست که ماهانه حدود 170 هزارتن گوشت مرغ به بازار عرضه می شود.
وی اظهار داشت: بنابراین گوشت مرغ مورد نیاز کشور تامین است و ورود شرکت پشتیبانی امور دام می تواند بازار مرغ را بیش از پیش شکننده کند.
وی قیمت فعلی مرغ گرم را کمتر از قیمت واقعی دانست و گفت: در حال حاضر نیازی به ورود شرکت پشتیبانی امور دام برای عرضه مرغ منجمد نیست، زیرا قیمت عرضه این محصول از قیمت تمام شده پائین تر است.
به گفته وی، امروز قیمت هر کیلوگرم مرغ زنده در محل مرغداری های کشور به طور متوسط 4100 تا 4200 تومان و برای مصرف کنندگان حدود 6500 تا 6600 تومان است.
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی علت کاهش مجدد نرخ گوشت مرغ را افت توان خرید مردم در نیمه دوم مهرماه عنوان کرد و گفت: طی چند روز آینده به دلیل گسترش فعالیت هیات های عزاداری و افزایش نذورات ممکن است قیمت مرغ به قیمت منطقی وزارت جهادکشاورزی 7000 تا 7500 تومان افزایش یابد.
وی ادامه داد: اما اطمینان داریم قیمت گوشت مرغ از نرخ مصوب آن عبور نخواهد کرد که این موضوع به نفع تولیدکنندگان و مصرف کنندگان است.
حجت افزود: متاسفانه وضعیت بازار مرغ گرم به گونه ای است که هنوز نرخ این محصول به قیمت واقعی خود نرسیده و هنوز مرغ زنده 500 تومان زیرقیمت تمام شده خریداری می شود.
وی تصریح کرد: در صورت ورود شرکت پشتیبانی امور دام در دهه محرم می تواند بازار تولیدکنندگان مرغ گرم را شکننده سازد و مرغداران و تولیدکنندگان بیش از گذشته ضرر و زیان ببینند، لذا این شرکت به دلیل بینش منطقی نسبت به بازار تاکنون اقدام به عرضه گوشت مرغ نکرده است.
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی ابراز امیدواری کرد که این بینش تا زمانی که قیمت مرغ به تعادل برسد و کشش بازار بیش از میزان تولید باشد، ادامه پیدا کند.
وی براین باور است که اگر تولیدکنندگان بیش از این متضرر شوند به طور حتم برای دوره های بعدی جوجه ریزی با چالش روبرو می شود و این امر ممکن است روند عادی تولید در ماه های آتی دچار اخلال شود.
وی، حجم ذخیره سازی مرغ منجمد شرکت پشتیبانی امور دام برای تنظیم بازار را بیش از 100 هزار تن عنوان کرد.
به گزارش ایرنا، در حال حاضر سالانه بیش از 2 میلیون تن گوشت مرغ در کشور تولید که بخش عمده آن به مصرف داخلی و بخشی به کشورهای هدف صادر می شود.
ارسال شده در مورخه : یکشنبه، 26 مهر، 1394 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 1,513
بازدید ديروز : 3,450

01. Serinews  - مدير
تبلیغات
نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir