صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

صادرات مرغ به افغانستان از سر گرفته شد
داخلی
 مدیرعامل اتحادیه مرغداران کشور اظهار داشت: از 10 روز گذشته صادرات مرغ به افغانستان پس از چهار ماه توقف از سر گرفته شد و از سویی هزینه‌های صادرات به افغانستان کمتر از عراق بوده اما ...


عظیم حجت مدیرعامل اتحادیه مرغداران کشور در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، در خصوص صادرات مرغ به افعانستان اظهار داشت: از 10 روز گذشته صادرات مرغ به افغانستان پس از چهار ماه توقف از سر گرفته شد و از سویی هزینه‌های صادرات به افغانستان کمتر از عراق بوده اما این کشور تقاضای کمتری نسبت به صادرات کالا دارد.

وی با توجه به کاهش قیمت مرغ در بازارهای داخلی گفت: قیمت مرغ زنده درب مرغداری و مرغ آماده به طبخ در مناطق مختلف نسبت به هفته گذشته کیلویی 400 الی 500 تومان کاهش یافته است.

حجت ادامه بیان کرد: کاهش تقاضا موجب کاهش هشت درصدی قیمت‌ها شده به گونه‌ای که این امر زیان مرغداران را در بردارد که در صورت ادامه روند افت قیمت‌ها باید شرکت پشتیبانی طیور وارد عرصه شود.

مدیرعامل اتحادیه مرغداران کشور تصریح کرد: در حال حاضر متوسط قیمت مرغ زنده درب مرغداری بین کیلویی 4 هزار و 300 الی 4 هزار و 400 است در حالی که هفته گذشته این رقم 4 هزار و 700 تومان بوده و از طرفی متوسط قیمت مرغ برای مصرف‌کننده بین کیلویی 6 هزار و 600 الی 6 هزار و 900 تومان است در حالی که هفته گذشته بین کیلویی 6 هزار و 900 الی 7هزار و 300 تومان در مناطق مختلف متغیر بوده است.

ارسال شده در مورخه : شنبه، 18 مهر، 1394 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 1,447
بازدید ديروز : 3,957
تبلیغات

 

  


نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir