صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

قیمت کنونی مرغ به سود تولید کننده نیست
داخلی
محسن روشن مدیر عامل شرکت تعاونی کشاورزی مرغداران گوشتی قم، گفت: قیمت کنونی مرغ در بازار کاملا به نفع مصرف کننده است و سودی برای تولید کننده به همراه ندارد...


محسن روشن در گفتگو با خبرنگار مهر، به بازار مرغ در قم اشاره کرد و با بیان اینکه قیمت کنونی مرغ در بازار گران نیست، گفت: این قیمت کاملا به سود مصرف کننده است و می‌توان گفت مصرف کنندگان به راحتی پروتئین ارزان و رایگان خریداری می‌کنند.

وی در ادامه قیمت کنونی این کالا در بازار را برای تولیدکننده بدون سود دانست و گفت: در حال حاضر قیمت مرغ بین ۶ تا ۶ هزار و ۲۰۰ تومان است که این قیمت هیچ سودی برای تولید کننده ندارد.

مدیر عامل شرکت تعاونی کشاورزی مرغداران گوشتی قم ادامه داد: قیمت کنونی مرغ در بازار با قیمتی که این کالا در ده سال پیش عرضه می‌شد برابری می‌کند.

وی تأکید کرد: سود برای تولید کننده در حالی رقم می‌خورد که قیمت کنونی در بازار برای هر کیلو مرغ به ۷ هزار و ۵۰۰ تومان برسد.

روشن به اشباع بازار از مرغ اشاره کرد و گفت: گرچه صادرات به برخی از کشورها مانند آذربایجان، عراق، افغانستان، روسیه انجام می‌‌شود اما رقم صادرات در مقابل میزان تولیدی که در بازار وجود دارد ناچیز است.

وی با بیان اینکه ادامه این روند برای تولیدکنندگان خوشایند نیست، گفت: اگر روند قیمت‌ها و بازار به شکل کنونی باشد احتمال اینکه تولید کنندگان تولید را کاهش دهند زیاد است.

ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 29 مرداد، 1394 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 1,654
بازدید ديروز : 3,343
تبلیغات

نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir