صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

مازندران نیازمندی‌های گوشت مرغ ویتنام را تامین می‌کند
داخلی
استاندار مازندران از آمادگی مازندران برای تامین نیازمندی‌های گوشت مرغ استان کانتو ویتنام طی پنج‌ سال خبر داد و افزود: در صورت انعقاد تفاهم‌نامه برنامه خودکفایی استان کانتو را در دستور کار قرار می‌دهیم...


استاندار مازندران گفت:نیازمندی‌های گوشت مرغ ویتنام توسط تولید‌کنندگان مازندرانی تامین می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، ربیع فلاح‌جلودار در دیدار با هیئت تجاری ویتنام که از روز دوشنبه تاکنون در مازندران حضور دارند، اظهار کرد: ویتنام کشور دوست ایران اسلامی است که مبارزه بی‌امان مردم این کشور با آمریکایی‌ها هنوز در اذهان عمومی مردم وجود دارد.

وی با اشاره به هدف حضور هیئت تجاری ویتنام در مازندران تصریح کرد: با توجه به ارتباط مناسبی که وجود دارد باید زمینه تامین نیازمندی‌های دو طرف فراهم شود.

استاندار مازندران با بیان اینکه محدودیتی برای برقراری ارتباط با ویتنام وجود ندارد، خطاب به هیئت تجاری ویتنام، گفت: با توجه به بازدید‌های که از مازندران داشتید نیازمندی‌های خویش را اعلام کنید تا نسبت به تامین و انعقاد تفاهم‌نامه اقدام شود.

وی با اعلام اینکه ویتنام کشور بزرگی است و استان کانتو نیز از قابلیت‌های مناسبی برای توسعه دارد، افزود: مازندران آمادگی دارد در زمینه توسعه کشاورزی و بخش گردشگری و در صورت تمایل در بخش صنعت با مسئولان این استان وارد مذاکره شود.

فلاح در ارتباط با تمایل معاون استاندار کانتو درباره واردات ماهی و میگو به مازندران و برنج گفت: کشور ما و استان مازندران از صادرکنندگان ماهی و میگو و نیز تولیدکننده برنج است ولی با توجه به نیازمندی ویتنام به تولیدات گوشتی مازندران آمادگی داریم که همه نیازهای گوشتی استان شما در زمینه گوشت مرغ، گوشت گوسفند و گوساله تفاهم‌نامه همکاری امضاء کنیم.

وی از آمادگی مازندران برای تامین نیازمندی‌های گوشت مرغ استان کانتو ویتنام طی پنج‌ سال خبر داد و افزود: در صورت انعقاد تفاهم‌نامه برنامه خودکفایی استان کانتو را در دستور کار قرار می‌دهیم.

استاندار مازندران در ادامه به فعالیت مازندران در زمینه تولید گوشت گوسفند و گوساله اشاره کرد و یادآور شد: ایران بزرگ‌ترین کشور است که در زمینه اصلاح نژاد دام سنگین گاو و دام سبک گوسفند مطالعات زیادی انجام داده و مطالعات تخصصی ایران توسط کشورهای کانادا و کشورهای اروپایی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وی در پاسخ به معاون استاندار کانتو درباره واردات برنج به مازندران بیان کرد: مازندران از استان‌های واردات‌کننده برنج است ولی واردات برنج به کشور ما انجام می‌شود، در صورت انعقاد تفاهم درباره نحوه واردات می‌توانیم با متولیان و واردکنندگان برنج کشور این موضوع را‌ در میان بگذاریم.

ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 22 مرداد، 1394 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 1,621
بازدید ديروز : 3,450
تبلیغات
نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir