صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

اعلام پاکی مازندران از آنفلوآنزا و آغاز صادرات از هفته آینده
داخلی
وی از صادرات مرغ به عراق و کشورهای منطقه از هفته آینده خبر داد و اظهار داشت: بیماری آنفلوآنزای فوق‌حاد پرندگان باعث شد که صادرات با مشکلاتی روبه‌رو شود که با اعلام پاک بودن استان مازندران...


خبرگزاری ایانا:عید فطر برای مرغداران پیامد خوبی داشت و باعث شد که قیمت مرغ کشتارشده اندکی با افزایش روبه‌رو باشد که پس از این ایام، دوباره به قیمت سابق برگشت و مشکلات مالی مرغداران همچنان پابرجاست.
رئیس هیئت‌مدیره انجمن صنفی تولیدکنندگان مرغ گوشتی با اعلام اینکه قیمت مرغ همچنان در تلاطم است، گفت: از شب‌های قدر به بعد و پس از ایام عید فطر، شاهد آن بودیم که قیمت هر کیلوگرم مرغ زنده 300 تومان افزایش داشت، اما امروز دوباره به وضعیت سابق برگشت.
محمد یوسفی افزود: در حال حاضر قیمت هر کیلوگرم مرغ زنده درب کشتارگاه چهارهزار تومان است، در حالی که در روزهای گذشته قیمت به چهارهزار و 300 تومان رسیده بود.
وی خاطرنشان کرد: امیدواریم در مجمع عمومی انجمن تولیدکنندگان جوجه یک‌روزه کشور که امروز برپاست، تغییراتی در هیئت‌مدیره ایجاد شود و به تناسب آن تصمیم‌های جدیدی برای تعامل قیمت‌های مرغ گرفته شود.
یوسفی ادامه داد: باید به‌گونه‌ای بین عرضه و تقاضا توازن ایجاد شود تا قیمت‌ها خودبه‌خود تعدیل شود و امید می‌رود که هیئت‌مدیره جدید بتواند این اقدام را عملیاتی کند.
وی تصریح کرد: مصرف مرغ را در سه بخش ذخیره‌سازی شرکت پشتیبانی امور دام، مصرف مردم و صادرات می‌توان خلاصه کرد که در این بین شرکت پشتیبانی امور دام نتوانسته عملکرد مناسبی داشته باشد.
عملکرد شرکت پشتیبانی امور دام در ذخیره‌سازی و ورود مرغ به بازار مناسب نیست
رئیس هیئت‌مدیره انجمن صنفی تولیدکنندگان مرغ گوشتی یادآور شد: با وجود آنکه خرید مرغ مازاد توسط این شرکت اندکی از تلاطم بازار مرغ را کم کرده است، اما با ورود مرغ‌های منجمد به بازار دوباره ورشکستگی و مشکلات مرغداران شدت می‌گیرد.
یوسفی تأکید کرد: باید هیئت‌مدیره جدید فکری اساسی به وضعیت تولید و ورود آن به بازار داشته باشد.
وی از صادرات مرغ به عراق و کشورهای منطقه از هفته آینده خبر داد و اظهار داشت: بیماری آنفلوآنزای فوق‌حاد پرندگان باعث شد که صادرات با مشکلاتی روبه‌رو شود که با اعلام پاک بودن استان مازندران پیش‌بینی می‌شود که صادرات دوباره از سر گرفته شود.
یوسفی همچنین گفت: سازمان دامپزشکی کشور همچنان استان آذربایجان شرقی را از لحاظ بیماری آنفلوآنزای فوق‌حاد پرندگان در کنترل دارد تا بتواند پاک بودن آن را به اثبات برساند.
وی در پایان افزود: سایر استان‌های کشور از شیوع بیماری آنفلوآنزای فوق‌حاد پرندگان پاک است
ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 1 مرداد، 1394 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 1,591
بازدید ديروز : 3,450
تبلیغات
نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir