صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

نشست در ریاست‌جمهوری برای تنظیم ‌بازار تخم‌مرغ
داخلی

هدایت اصغری گفت:در جلسه‌ای که در ریاست جمهوری برگزار شد، برای تثبیت و متعادل کردن قیمت تخم‌مرغ در بازار تصمیم گیری شد، تا مازاد تخم‌مرغ خریداری و برای تنظیم بازار در ماه‌های پرمصرف...  هدایت اصغری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس با اعلام این خبر اظهار داشت:‌ در حال حاضر تولیدکنندگان تخم‌مرغ را کیلویی، 1000 تا  1200 تومان زیر قیمت تمام شده عرضه می‌کنند.

مدیرعامل اتحادیه تولید‌کنندگان مرغ تخم‌گذار گفت: در حال حاضر تولیدکننده، گله‌های مرغ در حال تولید را حذف می‌کند که علامت خوبی نیست و ادامه این وضع موجب کاهش تولید و افزایش قیمت می‌شود.

اصغری خاطرنشان کرد: برای جلوگیری از این وضعیت در جلسه‌ای که در ریاست جمهوری برگزار شد، برای تثبیت و متعادل کردن قیمت تخم‌مرغ در بازار تصمیم گیری شد، تا مازاد تخم‌مرغ خریداری و برای تنظیم بازار در ماه‌های پرمصرف وارد بازار شود.

مدیرعامل اتحادیه تولید‌کنندگان مرغ تخم‌گذار (میهن) در پاسخ به اینکه آیا زمان محدود نگهداری تخم‌مرغ نمی‌تواند مشکل ساز باشد، گفت:‌ انبارداری به صورت چرخشی با تسهیلاتی که به مرغ‌داران داده می‌شود، اجرا می‌شود، ضمن اینکه در انبارهای مجهز تا سه ماه نیز امکان نگهداری تخم‌مرغ وجود دارد.

*طرح ناجی مرغداران

وی همچنین از اجرای طرح ناجی خبر داد و گفت:‌ با اجرای این طرح تمام نیازهای مرغ‌داران توسط خودشان ساماندهی می‌شود، قیمت کف و سقف تعیین شده و در طول سال تولید و قیمت پایدار خواهد بود.

اصغری گفت: ‌این طرح با محوریت تولید پایدار، اصلاح زیرساخت‌ها و صادرات انجام می‌گیرد.

مدیرعامل اتحادیه تولید‌کنندگان مرغ تخم‌گذار (میهن) اظهار داشت: به دنبال جلسه نهاد ریاست جمهوری، جلساتی با مدیرکل طیور و مرکز پشتیبانی امور دام برای عملی ساختن این تصمیم‌ها انجام شده و به زودی این دو طرح در کشور اجرایی خواهد شد.

مدیرعامل اتحادیه تولید‌کنندگان مرغ تخم‌گذار افزود: در حال حاضر تولید تخم‌مرغ در کشور به حد کافی است و ماهانه 10 تا 20 هزار تن مازاد تخم‌مرغ تولید می‌شود.

وی افزود: نیاز ماهانه کشور 60 هزار تن است، در حالی که 75 تا 80 هزار تن تولید می‌شود.

ارسال شده در مورخه : شنبه، 28 مرداد، 1391 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 2,213
بازدید ديروز : 2,401
مجموع بازدید : 121,361,933
مهمان: 672
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 672
تبلیغات

  نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : [email protected]