صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

امکان کاهش قیمت مرغ وجود ندارد
داخلی

رییس اتحادیه تولید کنندگان تخم مرغ استان تهران گفت : امکان بازگشت قیمت بسیاری از کالاها به اسفند 90 وجود ندارد، چون قیمت مواد اولیه وارداتی در بسیاری از تولیدات افزایش داشته است...  رییس اتحادیه تولید کنندگان تخم مرغ استان تهران گفت : امکان بازگشت قیمت بسیاری از کالاها به اسفند 90 وجود ندارد، چون قیمت مواد اولیه وارداتی در بسیاری از تولیدات افزایش داشته است.

پانا:ناصر نبی پور درخصوص بازگشت بسیاری از کالاهای موجود در سبد هزینه خانوار به اسفند 90گفت : قیمت تخم مرغ در حال حاضر از قیمت در اسفند 90 بسیار پایین تراست و به دلیل مازاد تولید درحال حاضر قیمت هر کیلوگرم تخم مرغ 500تا 600 تومان پایین تر از قیمت های اسفند عرضه می شود .

نبی پور تصریح کرد: امکان بازگشت قیمت بسیاری از کالاها به اسفند 90 وجود ندارد چون قیمت مواد اولیه وارداتی در بسیاری از تولیدات افزایش داشته است.

وی اضافه کرد: درحال حاضر سویا به قیمت کیلویی 1800تومان عرضه می شود و با وجودی که وعده ها از تامین و واردات مواد اولیه خبر می دهد در عمل تولید با مشکل تامین مواد اولیه روبروست .

رییس اتحادیه تولید کنندگان تخم مرغ استان تهران تصریح کرد: در مرغ ،تخم مرغ و شیر بیش از 70 درصد هزینه های تولید خوراک است که با فرض بازگشت قیمت نهاده ها امکان کاهش سهم 30 درصدی سایر عوامل موثر در قیمت تمام شده تولید وجود ندارد.

نبی پوردرخصوص صادرات تخم مرغ مازاد تولید نیز خاطرنشان کرد: تخم مرغ کالای صادراتی نیست و مازاد تولید با قیمت بسیار پایین تر از قیمت تمام شده که کیلویی 2هزار و  600 تومان است به قیمت 1500 تومان در هر کیلو دربازار عرضه می شود و این به معنای عقب نشینی تولید کنندگان این بخش از تولید است .

وی با بیان اینکه بخش عمده ای از مرغ تخم گذار زیر یک سال به کشارگاهها فرستاده می شود،خاطرنشان کرد: 600تا 700هزار تن مرغ زیر یک سال درهفته های اخیر به کشارگاه فرستاده شده است .

ارسال شده در مورخه : شنبه، 23 اردیبهشت، 1391 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 1,101
بازدید ديروز : 3,343
تبلیغات

نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir