صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

توصیه به مردم برای خرید تخم‌مرغ
داخلی

هدایت اصغری مدیرعامل اتحادیه مرغداران میهن با اشاره به اینکه فروش یک شانه تخم مرغ به قیمت 9 هزار تومان در سوپرمارکت‌ها کلاهبرداری است، گفت: مردم تخم مرغ مورد نیاز خود را از ...مدیرعامل اتحادیه مرغداران میهن با اشاره به اینکه فروش یک شانه تخم مرغ به قیمت 9 هزار تومان در سوپرمارکت‌ها کلاهبرداری است، گفت: مردم تخم مرغ مورد نیاز خود را از میادین میوه و تره بار خریداری کنند.

هدایت اصغری در گفتگو با مهر درباره فروش تخم مرغ به قیمت 9000 تومان در برخی سوپرمارکت ها گفت: مسئول این افزایش قیمت ما نیستیم؛ تخم مرغی که از درب مرغداری عرضه می شود قیمتی به مراتب پائین تر از 9 هزار تومان دارد.
 
وی در رابطه با اینکه شانه تخم مرغ های درشت با قیمت 9 هزار تومان فروخته می شود، گفت: این کلاهبرداری است؛ نباید چنین اقداماتی را انجام دهند.
 
مدیرعامل اتحادیه مرغداران میهن تاکید کرد: تخم مرغ های درشت و ریز زمانی که از درب مرغداری عرضه می شوند قیمت یکسانی دارند. هفته گذشته متوسط 700 تومان در هر کیلو تخم مرغ کاهش قیمت داشته ایم.
 
وی وزارت بازرگانی را مسئول تنظیم بازار و قیمت دانست و گفت: وزارت جهاد کشاورزی مسئول تولید است اما در این زمینه باید از مسئولان وزارت بازرگانی بپرسید چرا این تفاوت قیمت وجود دارد.
 
اصغری با اعلام اینکه عرضه تخم مرغ در درب مرغداری هر کیلوگرم 700 تومان کاهش قیمت داشته است، درباره وضعیت قیمت تخم مرغ در میادین میوه و تره بار افزود: قیمت هر شانه تخم مرغ در میادین میوه و تره بار 5هزار و 100 تومان فروخته می شود؛ با توجه به این که 30 درصد از نیاز مردم از میادین تأمین می شود ازاین میادین تخم مرغ مورد نیاز خود را تأمین کنند.
 
به گزارش خبرگزاری مهر، در حالیکه اواخر هفته گذشته قیمت تخم مرغ شانه ای در سوپرمارکت ها به 7000 تا 8000 تومان رسیده بود، هم اکنون شاهد فروش یک شانه تخم مرغ به قیمت 9000 تومان هستیم.

ارسال شده در مورخه : شنبه، 16 مهر، 1390 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 1,354
بازدید ديروز : 2,084
تبلیغات 


نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir