صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

میزان خرید دولت پاسخگوی مازاد مرغ تولید شده نیست
داخلی

 رئيس اتحاديه مرغداران گوشتي گفت:در شرايطي كه مازاد توليد و عرضه مرغ وجود دارد، شنیده‌ها حاكي از آن است كه بخشي از مرغ ثبت سفارش شده طي ماه هاي اخير نيز به زودي...مدتی است که قیمت خرید مرغ توسط دولت به منظور حمایت از تولیدکنندگان مقداری افزایش یافته، اما باتوجه به حجم بالای مازاد محصول، خرید با قیمت ۳۰۵۰ تومان نیز برای مرغداران به صرفه نیست. 

 رئيس اتحاديه مرغداران گوشتي گفت:در شرايطي كه مازاد توليد و عرضه مرغ وجود دارد، شنیده‌ها حاكي از آن است كه بخشي از مرغ ثبت سفارش شده طي ماه هاي اخير نيز به زودي وارد كشور شده و در بازار عرضه خواهد شد.

محمد يوسفي در گفت‌وگو با خبرنگار ايلنا با اشاره به افزايش خريد مرغ از توليدكنندگان توسط دولت افزود: متاسفانه توليد مازاد مرغ آنقدر زياد است كه ميزان خريد كنوني به هيچ عنوان كافي نيست. در حال حاضر براساس آمار ارائه شده روزانه حدود 500 تن مرغ توسط شركت پشتيباني و امور دام از کشتارگاه‌ها خريداري می‌شود اما در شرايط فعلي باتوجه به حجم بالاي انباشتگي توليدات، ميزان خريد بايد به حدود هزار تن در روز برسد.

وي افزود: در حال حاضر به دنبال انعقاد قرارداد با تعدادي از کشتارگاه‌ها براي سرعت بخشيدن به جمع آوري مرغ از مرغداری‌ها هستيم. در اين خصوص بايد سازوكار همكاري کشتارگاه‌ها با توليدكنندگان فراهم شود.

يوسفي به افزايش قيمت خريد مرغ نيز اشاره كرد و گفت: مدتي است كه قيمت خريد مرغ توسط دولت به منظور حمايت از توليدكنندگان مقداري افزايش يافته، اما باتوجه به حجم بالاي مازاد محصول، خريد با قيمت 3050 تومان نيز براي مرغداران به صرفه نيست.

رئيس اتحاديه مرغداران در خصوص واردات مرغ به كشور نيز اعلام كرد: در شرايطي كه مازاد توليد و عرضه وجود دارد، مجوزهايي براي واردات صورت گرفته است. شنیده‌ها حاكي از آن است كه بخشي از مرغ ثبت سفارش شده طي ماه هاي اخير نيز به زودي وارد كشور شده و در بازار عرضه خواهد شد.

ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 4 مهر، 1390 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 2,412
بازدید ديروز : 2,401
مجموع بازدید : 121,362,521
مهمان: 525
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 525
تبلیغات

  نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : [email protected]