صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

صنایع: ارائه ‌طرح ملی پرورش گوسفند براي تدوين
اخبار صنایع وابستهارائه ‌طرح ملی پرورش گوسفند براي تدوين......

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، محمد مرادی پیش از ظهر امروز در جمع پژوهشگران و اساتید علوم دامی کشور اظهار داشت: این سمینار در کمتر از سه ماه برگزار می شود و نشان دهنده‌ تلاش و شروع امیدوارکننده‌ برای انجمن علوم دامی کشور است.
مرادی تصریح کرد: انجمن علوم دامی در سال 1383 تشکیل شد و طی هفت سال برگزاری کنگره‌های علوم دامی را برگزار کرد و سال گذشته چهارمین کنگره در تهران و سال آینده پنجمین این کنگره در اصفهان برگزار می‌شود.
وی گفت: از جمله اقدام‌های مهم این کنگره تشکیل شاخه‌های منطقه‌ای در کشور بود و هفت شاخه تشکیل شد و از این تعداد سه شاخه رسما فعال شده‌اند.
مرادی با ابراز امیدواری از بهبود امور دام در کشور تصریح کرد: در حال حاضر فعال‌ترین شاخه، شاخه‌ جنوب و جنوب شرق است، اما امیدواریم که سایر گروه‌ها به زودی فعال شوند و در انجام فعالیت‌های معوقه انجمن علوم دام کشور فعالیت کنند.
دبیر انجمن علوم دامی ایران گفت: اگر همه‌ شاخه‌ها فعالیت کنند، تاثیر انجمن علوم دام در کشوربه عنوان یک تشکل مستقل افزایش می‌یابد
مرادی افزود: سیاست دولت در ‌ارتباط‌ با فعالیت انجمن علمی نسبت به ساله‌های گذشته تغییر کرده است و دولت واگذاری یک سری از وظایف انجمن‌ها عملا در صدد فعالیت بیشتر این تشکل‌ها است.
وی تصریح کرد: انجمن علوم دام ایران ‌ارتباط‌ خوبی با معاونت امور دام جهاد سازندگی دارد و توانسته است، تدوین طرح ملی پرورش گوسفند در کشور را مطرح کند و اگر این طرح مصوب شود، می‌تواند در پرورش گوسفند کار بسیار خوبی صورت گیرد.
دبیر انجمن علوم دامی ایران اذعان داشت: در کنار این سمینار اعضای هیئت مدیره شاخه جنوب و جنوب شرق انجمن علوم دام ایران نیز انتخاب می‌شوند و  امیدواریم اعضای انتخابی بتوانند در کمک به انجم و برطرف شدن مشکلات دامپروان کوشا باشند.

ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 17 شهریور، 1390 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 1,502
بازدید ديروز : 3,957
تبلیغات

 

  


نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir