صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

بستر تولید 2 میلیون تن گوشت مرغ در کشور ایجاد شده است
داخلی

هم اکنون سالانه یک میلیون و 600 هزار تن گوشت مرغ در کشور تولید می شود و بر اساس برنامه ریزی های انجام گرفته این میزان تولید را تا دو ملیون تن افزایش و...ایرنا:سعادت الله عباسی در جلسه اتاق فکر مشاوران وفعالان کشاورزی اردبیل افزود: هم اکنون سالانه یک میلیون و 600 هزار تن گوشت مرغ در کشور تولید می شود و بر اساس برنامه ریزی های انجام گرفته این میزان تولید را تا دو ملیون تن افزایش و زمینه صادرات ان را فراهم می کنیم . 
وی بیان کرد: در روند تولید گوشت مرغ تنها به فکر ایجاد ظرفیت مازاد بر نیاز و تولید بیشتر نیستیم بلکه به دنبال ایجاد بسترهای لازم برای اقتصادی کردن تولید و کاهش هزینه ها هستیم تا گوشت نرغ به قیمت ارزان در اختیار مردم قرار گیرد . 
عباسی با اشاره به قانون هدفمند کردن یارانه ها و افزایش قیمت مواد سوختی گفت: در وضعیت فعلی و حتی افزایش قیمت سوخت با توجه به ظرفیت و توان و نیز نهاده های موجود در بخش مرغداری کشور بازهم زمینه تولید و عرضه گوشت مرغ با قیمت های مناسب وجود دارد . 
معاون وزیر کشاورزی با اعلام تولید سالانه 10 میلیون لیتر شیر خام در کشور اظهار کرد: زمانی ما وارد کننده محصولات لبنی بویژه پنیر بودیم ولی اکنون با تلاش های انجام گرفته و حمایت های ویژه دولت نهم و دهم به عنوان صادر کننده لبنیات و شیر خام تبدیل شده ایم. 
وی بیان کرد: سالانه 2 و نیم میلیون لیتر شیر در کشور در قالب شیر یارانه ای به مصرف خانوارها می رسد و سرانه مصرف شیر در کشور هم اکنون 130 کیلوگرم می باشد. 
معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه سالانه900 هزار تن گوشت قرمز در کشور تولید می شود بیان کرد : این میزان نیاز کشور به گوشت را تامین می کند و در زمان هایی نیز بر حسب شرایط اگر نیاز و مصرف در بازار بالا رود حدود 10 درصد از این مقدار نیز از خارج وارد می شود ولی در تلاش هستیم با برنامه ریزی و اقزایش تولید دیگر وارداتی در زمینه گوشت نداشته باشیم . 
عباسی توجه به صادرات را یکی از سیاست های وزارت کشاورزی ذکر کرد و خاطرنشان کرد: برای ورود به بخش صادرات علاوه بر ایجاد واحدهای جدید و یزرگ تولید محصولات دامی ساماندهی واحدهای خرد را نیز در دستور کار قرارداده ایم . 
وی ادامه داد : به کمک تولید کنندگان بخش خصوصی شبکه ای از تولید مرغ صنعتی ، جوجه و تخم مرغ در کشور ایجاد شده و در آینده نیز تولید زنجیره ای شیر و گوشت و عسل با شبکه سازی انجام خواهد گرفت

ارسال شده در مورخه : یکشنبه، 18 اردیبهشت، 1390 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 1,511
بازدید ديروز : 3,450

01. Serinews  - مدير
تبلیغات
نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir