صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

روند توزيع مرغ گرم در استان بوشهر تداوم دارد
داخلی
رئيس سازمان بازرگاني استان بوشهرگفت: سياست‌ها و برنامه‌هاي كنترلي بازار در استان با هدف تنظيم بازار، تثبيت و آرامش بازار و جلوگيري از اجحاف به مصرف‌كنندگان همچنان روند تداومي خود را دنبال مي‌كند...


به گزارش خبرگزاري فارس از بوشهر، سيدحسين حسيني محمدي پيش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سياست‌ها و برنامه‌هاي كنترلي بازار در استان با هدف تنظيم بازار، تثبيت و آرامش بازار و جلوگيري از اجحاف به مصرف‌كنندگان همچنان روند تداومي خود را دنبال مي‌كند.
وي افزود: سازمان بازرگاني استان بوشهر با برگزاري نشست‌هاي مشتركي با توليدكنندگان و كشتارگاه‌هاي مرغ درصدد برآمده تا قيمت اين كالاي پروتئيني و پرمصرف را كه نقش بسزايي در سبد مصرفي خانوارها ايفا مي‌كند، ثابت نگه دارد.
رئيس سازمان بازرگاني استان بوشهر بيان داشت: از طريق هماهنگي‌هاي به عمل آمده با مراكز توزيع مرغ در سطح استان مصوب شده تا هر كيلوگرم مرغ گرم براي رفاه حال شهروندان به قيمت 29 هزار 500 ريال در اختيار مردم قرار گيرد.
حسيني محمدي تصريح كرد: در ايام نوروز با همكاري بخش خصوصي گوشت گرم گوسفندي و گوساله نيز به ترتيب با قيمت‌هاي 99 هزار و 56 هزار ريال عرضه شده است.
وي ادامه داد: توزيع بيش از 640 تن مرغ منجمد با قيمت مصوب، 800 تن پرتقال، 300 تن سيب در ايام نوروز و برگزاري نمايشگاه‌هاي عرضه مستقيم كالا تاثير بسيار زيادي را در تعديل قيمت‌ها و ايجاد فضاي آرامش در جامعه بر جاي گذاشته كه ميزان رضايتمندي مردمي مويد اين امر است.
رئيس سازمان بازرگاني استان بوشهر با اشاره به اينكه مراكز ثابت رسيدگي به شكايات در استان و جايگاه‌هاي عرضه كالا ها داير شده است، گفت: با رويكرد حمايتي كه سازمان بازرگاني در راستاي تعديل قيمت‌ها و رصد بازار در پيش گرفته است سياست‌هاي تنظيم بازار، نظارت و كنترل قيمت‌ها با استفاده از نيروي بازرسي اصناف و بهره‌گيري از توانمندي بالاي ناظران افتخاري و مردم عزيز هم استاني همچنان در سراسر استان با قاطعيت و عزم جدي دنبال مي‌شود.
حسيني محمدي برقراري تماس با مراكز ستاد خبري از طريق تلفن 124 و سامانه اطلاع‌رساني پيامگير كوتاه 30006124 را از راه‌هاي ارتباطي با سازمان بازرگاني براي ارائه گزارش‌ها و تخلفات اقتصادي ذكر و خاطرنشان كرد: در مدت اجراي طرح نظارتي سازمان بازرگاني استان بوشهر در ايام نوروز با بيش از 150 ناظر افتخاري، 40 بازرس از اتحاديه‌هاي صنفي و 60 بازرس طرح تشديد در كنار كاركنان و كارشناسان سازمان بازرگاني فرآيند نظارت بر بازار را بر عهده داشته‌اند.
ارسال شده در مورخه : شنبه، 14 فروردین، 1389 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 2,411
بازدید ديروز : 2,401
مجموع بازدید : 121,362,515
مهمان: 530
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 530
تبلیغات

  نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : [email protected]