صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

تأمین امنیت سرمایه گذاران در حوزه دامپزشکی ضروری است
داخلی
احد بیوته وظایف دامپزشکی در حوزه تأمین امنیت غذایی و تضمین سلامت عمومی جامعه را با اهمیت و حساس خواند و گفت: اعتقاد راسخ دارم سرمایه گذاری در این حوزه یکی از پیش نیازهای رشد اقتصادی پایدار است...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از مهر، مهدی فیضی در دیدار با نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: فعالیت‌های دامپزشکی در دورترین و صعبالعبورترین مناطق کوهستانی استان نیز انجام می‌شود و این نشان می‌دهد که دامپزشکی یک ارگان تخصصی سلامت محور جامعه است و از هرگونه سرمایه گذاری در بخش زیرساخت‌های این حوزه باید با جدیت حمایت شود.

وی با تاکید بر اینکه سرمایه گذاری در بخش زیرساخت‌های اقتصادی سبب ارتقای بهره وری، افزایش تولید و رشد اقتصادی می‌شود، خاطرنشان کرد: جلب اعتماد، امنیت سرمایه گذار و حمایت از سرمایه گذار نیز از مهمترین مؤلفه‌های سرمایه گذاری است که باید به آن توجه ویژه داشت.

مدیر کل دامپزشکی استان اردبیل گفت: تشویق و حمایت از سرمایه گذاران و ایجاد اشتغال علاوه بر تضمین امنیت غذایی، سبب سلامت اقتصادی جامعه و اعتماد عمومی شده و تحقق عدالت اقتصادی را به همراه دارد.

در این دیدار نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی نیز با تاکید بر ضرورت سرمایه گذاری در حوزه دام و طیور و حمایت از سرمایه گذاران بخش تولید موادغذایی اظهار کرد: رشد اقتصادی پایدار در حوزه دامپروری استان اردبیل با سرمایه گذاری در بخش زی ساخت‌های دامپزشکی محقق می‌شود.

احد بیوته وظایف دامپزشکی در حوزه تأمین امنیت غذایی و تضمین سلامت عمومی جامعه را با اهمیت و حساس خواند و گفت: اعتقاد راسخ دارم سرمایه گذاری در این حوزه یکی از پیش نیازهای رشد اقتصادی پایدار است.

وی با اعلام حمایت از سرمایه گذاری در بخش دامپزشکی بیان کرد: اشتغال تابعی از سرمایه گذاری است و رابطه معنی داری بین سرمایه گذاری، اشتغال و رشد اقتصادی پایدار حاکم است.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی افزود: دامپزشکی یکی از حرفه‌های مهم اشتغالزا بوده و قابلیت و ظرفیت بالای دامپروری استان ضرورت توجه به این این حرفه مهم را مضاعف می‌کند.

ارسال شده در مورخه : یکشنبه، 17 تیر، 1403 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 479
بازدید ديروز : 5,600
تبلیغات

نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir