صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

خرید حمایتی مرغ متوقف شد
داخلی
عظیمی با بیان اینکه صادرات مرغ متوقف نشده است، افزود: بنابر آمار از ابتدای سال تاکنون بیش از ۸ هزار و ۵۰۰ تن مرغ صادر شده است، اما به دلیل اشباع بازار‌های هدف تقاضای چندانی برای خرید وجود ندارد...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،نایب رئیس اتحادیه مرغداران گفت: طی یک هفته اخیر خرید حمایتی مرغ متوقف شد که این امر در کنار کندی صادرات و عرضه مرغ منجمد، منجر به روند کاهشی قیمت مرغ در بازار شده است.

سیدصدرالدین عظیمی گفت: قیمت کنونی هر کیلو مرغ زنده ۵۳ تا ۵۴ هزارتومان است، درحالیکه قیمت تمام شده حداقل ۶۶ هزارتومان است.

او با بیان اینکه صادرات مرغ متوقف نشده است، افزود: بنابر آمار از ابتدای سال تاکنون بیش از ۸ هزار و ۵۰۰ تن مرغ صادر شده است، اما به دلیل اشباع بازار‌های هدف تقاضای چندانی برای خرید وجود ندارد.

عظیمی تولید ماهانه مرغ را ۲۶۰ تا ۲۷۰ هزارتن اعلام کرد و گفت: براساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته ۱۰ تا ۱۵ هزارتن مرغ تولیدی باید صادر شود.

نایب رئیس اتحادیه مرغداران با بیان اینکه خرید حمایتی مرغ متوقف شده است، افزود: خرید حمایتی مرغ توسط پشتیبانی امور دام طی یک هفته اخیر متوقف شده و قراردادی در این خصوص با مرغداران منعقد نشده است و از طرفی عرضه مرغ‌های منجمد در بازار منجر به روند کاهش قیمت در بازار شده است.

او از توزیع روزانه ۸ تا ۸ هزار و ۵۰۰ تن مرغ در بازار خبر داد و گفت: بنابر سیاست وزارت جهاد، جوجه‌ریزی ماه‌های اخیر بالای ۱۵۰ میلیون قطعه بوده است.

ارسال شده در مورخه : شنبه، 16 تیر، 1403 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 700
بازدید ديروز : 5,600
تبلیغات

نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir