صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

خرید بیش از ۳۵ هزار تن گوشت مرغ تولید داخلی
داخلی
به منظور حمایت از مرغداران در راستای استمرار تولید و نیز ایجاد ثبات در بازار گوشت مرغ کشور؛ خرید کالای فوق الذکر بنا بر شرایط اقتضایی استان‌های کشور کماکان ادامه دارد...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از شرکت پشتیبانی امور دام کشور، شرکت پشتیبانی امور دام کشور در سال‌ جاری نسبت به خرید مقدار بیش از ۳۵ هزار تن گوشت مرغ تولید داخل مازاد بر مصرف به صورت نقدی اقدام کرده است.

این شرکت در سال جاری نسبت به خرید مقدار بیش از ۳۵ هزار تن گوشت مرغ تولید داخل مازاد بر مصرف از طریق دو روش: خرید مرغ زنده به قیمت ۵۸ هزار تومان و خرید گوشت مرغ منجمد کارتنی به مبلغ ۸۴ هزار و ۵۰۰ تومان در ازای تحویل نهاده‌های مدت‌دار و همچنین به صورت نقدی اقدام کرده که بیشترین خرید در استان‌های مازندران، گلستان، گیلان و اصفهان صورت پذیرفته است.

شایان ذکر است که این شرکت تاکنون نسبت به پرداخت بیش از ۲۲۰۰ میلیارد تومان مطالبات مرغداران به صورت نقدی و معادل ۶۰۰ میلیارد تومان به صورت تحویل نهاده در قالب تهاتر بدهی به مقدار حجمی بیش از ۵۰ هزار تن نهاده اقدام کرده است.

با توجه به حجم خرید صورت گرفته، بخش عمده ذخایر استراتژیک کشور از محل تولید داخل تأمین و خریدهای خارجی ابتدایی سال ۱۴۰۲ که بر اساس تصمیمات متخذه و اقتضای شرایط تولید و بازار گوشت مرغ انجام شده بود، به محض آرامش حاکم بر تولید و تأمین داخلی، متوقف و حتی بیش از ۵۰ درصد خریدهای در جریان سال قبل نیز جهت حمایت از تولید داخل لغو شد.

به منظور حمایت از مرغداران در راستای استمرار تولید و نیز ایجاد ثبات در بازار گوشت مرغ کشور؛ خرید کالای فوق الذکر بنا بر شرایط اقتضایی استان‌های کشور کماکان ادامه دارد.

ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 14 تیر، 1403 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 925
بازدید ديروز : 5,600
تبلیغات

نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir