صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

قیمت گوشت مرغ در بازار مشهد کاهشی است
داخلی
مدیر بازرسی و نظارت اصناف خراسان رضوی گفت: جوجه ریزی در استان از اسفندماه پارسال به شرایط مطلوب رسید و همین موضوع عرضه و تقاضای مرغ در بازار را به تعادل رساند و قیمت کاذب از بین رفت...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از ایرنا مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف مشهد گفت: قیمت هر کیلوگرم گوشت مرغ گرم در بازار این شهر کاهشی و به کمتر از قیمت مصوب آن رسیده است.

محسن صیادی با اشاره به پایان التهاب بازار عرضه و تقاضای مرغ گوشتی در مشهد افزود: قیمت هر کیلو گوشت مرغ گرم در بازار این شهر به یک میلیون و ۱۰۰ هزار ریال رسیده بود، اما اکنون به کمتر از قیمت مصوب (۸۵۰ هزار ریال) و به نرخ ۷۹۰ هزار ریال کاهش یافته است.

وی اظهار کرد: بازار گوشت مرغ در این شهر پنج سال همراه با التهاب بود، اما با برنامه‌ریزی های کارشناسانه و نظارت های مستمر بازرسان، میزان تولید و عرضه مرغ گوشتی در بازار افزایش یافته است و دیگر التهابی در این بخش نیست.

مدیر بازرسی و نظارت اصناف خراسان رضوی گفت: جوجه ریزی در استان از اسفندماه پارسال به شرایط مطلوب رسید و همین موضوع عرضه و تقاضای مرغ در بازار را به تعادل رساند و قیمت کاذب از بین رفت.

حدود یک هزار واحد عرضه کننده گوشت مرغ در مشهد مستقر است،در حال حاضر هزار و ۴۸۷ مرغداری‌ گوشتی در این استان با ظرفیت ۳۲ میلیون و ۳۸ هزار و ۹۵۵ قطعه فعالیت دارد.
ارسال شده در مورخه : چهارشنبه، 13 تیر، 1403 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 574
بازدید ديروز : 5,600
تبلیغات

نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir