صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

جهان: حکم اعدام مربی فوتبال متهم به تجاوز نقض شد
اخبار روز دنیاحکم اعدام مربی فوتبال متهم به تجاوز نقض شد......

به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از حوادث پلاس دیوان عالی کشور حکم اعدام مربی فوتبالی را که متهم است به هشت پسربچه تعرض کرده، نقض کرد.

مربی فوتبال که به اتهام تعرض به پسران نوجوان به اعدام محکوم شده بود با نظر دیوان عالی کشور و نقض حکم اعدامش یک بار دیگر پای میز محاکمه می‌رود. بخوانید… حکم اعدام برای مربی فوتبال به اتهام آزار پسربچه‌ها
به گزارش اعتمادآنلاین، متهم که مربی جوانی است متهم شده که چند پسر نوجوان را به بهانه آموزش فوتبال مورد تعرض قرار داده است.اولین شکایت از این مرد را پدر یکی از دانش‌آموزان به پلیس اعلام کرد. او گفت پسرش را در وضعیت روانی بدی دیده و بعد از اینکه پیگیری کرده، متوجه شده او مورد تعرض قرار گرفته و فردی که این کار را کرده از پسربچه فیلم هم تهیه کرده است.

پدر این پسر در شکایت خود گفت:، چون پسرم به یادگیری فوتبال علاقه داشت او را به یک کلاس فوتبال بردم تا به صورت آکادمیک آموزش ببیند. مربی مردی ۴۰ ساله بود که کارت مربیگری هم داشت. مدتی بعد از ثبت‌نام پسرم متوجه شدم رفتارش تغییر کرده است. او پرخاشگر، عصبی و گوشه‌گیر شده بود. با همسرم پیگیر ماجرا شدیم و وقتی از پسرم درباره تغییر رفتارش پرسیدیم بعد از مدتی راز وحشتناکی را برملا کرد که شوکه شدیم. او گفت مربی او را به خانه‌اش برده و مورد آزار قرار داده است.
پس از این شکایت و درحالی‌که تحقیقات پلیسی آغاز شده بود، دو پسر نوجوان دیگر نیز شکایت مشابهی را از این مربی مطرح کردند. بنابراین، پلیس سراغ مربی فوتبال رفت، اما مشخص شد او فرار کرده است. با این حال ردیابی‌های پلیسی ادامه یافت تا اینکه متهم در شهرستان ساری در عملیاتی غافلگیرانه بازداشت و به تهران منتقل شد.
این در حالی بود که با انتشار خبر دستگیری متهم تعداد شاکی‌ها به هشت نفر رسید.
پسران نوجوان که بین ۱۲ تا ۱۳ ساله بودند، همگی اظهار داشتند مربی آن‌ها را به بهانه‌های مختلف و برای آموزش فوتبال به خانه‌اش کشانده و آزار داده یا بعضی از قربانی‌ها را مجبور به برقراری رابطه سیاه با یکدیگر کرده و از آن‌ها فیلم سیاه گرفته تا شکایت نکنند.
با به دست آمدن فیلم‌های سیاه و احراز جرم برای متهم کیفرخواست صادر و پرونده‌اش به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.
در جلسه دادگاه، هشت پسر نوجوان یک‌به‌یک به تشریح ماجرا پرداختند و برای متهم به اتهام لواط درخواست مجازات اعدام کردند.
والدین بچه‌ها نیز با اصرار بر صدور اشد مجازات برای این مرد شیطان‌صفت اظهار داشتند که وضعیت روحی و روانی فرزندان‌شان به خاطر کار‌های این مرد شرور به هم ریخته و باید تاوان این رفتار شیطانی را پس بدهد.
وقتی متهم که به گفته خودش متأهل بوده روبه‌روی قضات ایستاد، ضمن انکار اتهامش گفت: من پسران نوجوان را آزار نداده‌ام. اگر هم به آن‌ها نزدیک شده‌ام به خاطر آموزش فوتبال بود. به عنوان مثال در تمرین‌ها از آن‌ها می‌خواستم روی پایم بنشینند، اما بیش از این نبود. الان هم پشیمانم و نباید تا این حد به آن‌ها نزدیک می‌شدم. اشتباه کرده‌ام و از این بابت تقاضای بخشش دارم.
با این حال، با توجه به مدارک موجود در پرونده قضات وارد شور شدند و متهم را به اعدام محکوم کردند. رأی صادره مورد اعتراض متهم و وکیل مدافعش قرار گرفت. آن‌ها مدعی شدند تجاوزی رخ نداده و آنچه اتفاق افتاده فقط آزار و اذیت بوده است.
به این ترتیب، با توجه به اینکه متهم به رأی صادره اعتراض کرده بود قضات دیوان عالی کشور ادعای او را مورد بررسی قرار دادند و گفتند یک بار دیگر باید به این پرونده رسیدگی شود و ادعای تجاوز مورد بررسی قرار گیرد. به این ترتیب متهم یک بار دیگر پای میز محاکمه می‌رود.
ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 31 خرداد، 1403 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 744
بازدید ديروز : 5,600
تبلیغات

نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir