صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

صادرات ۳۷۵۰ تنی مرغ ایران
داخلی
نایب رئیس اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی: صادرات در حقیقت در جهت تنظیم بازار بوده و به نوعی نقش تنظیم گری دارد، ضمن اینکه صادرات ابزاری برای بهبود کیفیت گوشت مرغ نیز بوده است...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از بازار نایب رئیس اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی با اشاره به صادرات ۳۷۵۰ تنی مرغ از اسفندماه گذشته گفت: صادرات با هدف تنظیم بازار انجام میشود و علاوه بر عراق بازارهای عمان، ازبکستان و تاجیکستان هم مستعد هستند.

 در نشست خبری که امروز دوشنبه ۲۱ خردادماه با حضور اعضای هیات مدیره اتحادیه سراسری مرغدارن گوشتی برگزار شد، سید صدرالدین عظیمی نایب رئیس اتحادیه با اشاره به شروع شدن روند صادراتی گوشت مرغ به بازارهای صادراتی گفت: سال قبل در چنین زمانی برای تامین بازار داخل به اجبار واردات مرغ رقم خورد اما امروز خوشبختانه با تلاش تولیدکنندگان و همراهی مسئولین و وزارتخانه صادرات مرغ به کشور عراق داریم.

 

نایب رئیس اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی: صادرات در حقیقت در جهت تنظیم بازار بوده و به نوعی نقش تنظیم گری دارد، ضمن اینکه صادرات ابزاری برای بهبود کیفیت گوشت مرغ نیز بوده است

عظیمی افزود: نکته قابل تامل اینکه صادرات در حقیقت در جهت تنظیم بازار بوده و به نوعی نقش تنظیم گری دارد. ضمن اینکه صادرات ابزاری برای بهبود کیفیت گوشت مرغ نیز بوده است.

 

تلاش برای پوشش بخشی از نیاز بازار ۴۰۰ میلیون نفری اطراف

وی با بیان اینکه صادرات به خصوص صادرات الان به عراق کمی کُند شده چرا که بازار عراق به نوعی به اشباع رسیده است گفت با این وجود به دنبال بازارهای دیگر هستیم.

این مقام صنفی در پاسخ بازار مبنی بر اینکه طبق بازارسنجی های صورت گرفته کدام بازارهای دیگر مستعد تولیدات ایران در این حوزه هستند گفت: ما سعی داریم بخشی از نیاز بازار ۴۰۰ میلیون نفری اطراف را پوشش بدهیم و در این راستا بازار کشورهای عمان، ازبکستان و تاجیکستان در دست اقدام است.

 

صادرات ۳هزار و ۷۵۰ تن گوشت مرغ از اسفندماه ۱۴۰۲ تا امروز

عظیمی افزود: البته عراق نیز خواهان مرغ زنده ایران است با این وجود به دلیل بحث نقل و انتقالات نیاز به زیرساخت های مناسب دارد و لذا فعلا جزو آمارهای ما قرار ندارد.

وی در خصوص میزان صادرات نیز اظهار داشت: از اسفندماه سال ۱۴۰۲ که به صورت محدود و آزمایشی انجام شد تا تاریخ ۱۷ خردادماه جاری در مجموع ۳هزار و ۷۵۰ تن صادرات مرغ صورت گرفته است.

ارسال شده در مورخه : سه شنبه، 22 خرداد، 1403 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 2,368
بازدید ديروز : 1,706
تبلیغات


نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir