صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

روزانه در تهران چند تن مرغ توزیع می‌شود
داخلی
کمالی سروستانی ادامه داد: برآوردها حاکی از آن است که در خرداد ماه ۱۳۵ تا ۱۳۷ میلیون قطعه جوجه ریزی صورت بگیرد، در حالیکه در مدت مشابه سال قبل ۱۱۵ میلیون قطعه جوجه ریزی انجام شده بود...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، عضو اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: با توجه به افزایش حجم جوجه‌ریزی و تولید، توزیع روزانه مرغ در تهران به ۱۵۰۰ تا ۱۷۰۰ تن رسیده است.

 محمدعلی کمالی، عضو اتحادیه مرغداران گوشتی، گفت: سیاست کلی وزارت جهاد بر آن است که از حداکثر ظرفیت ها استفاده شود که بر این اساس زمینه هایی برای صادرات باز شده است.

به گفته او، بنابر آمار جوجه ریزی واحدهای مرغداری طی ماه های فروردین و اردیبهشت نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود ۴۰ درصد رشد داشته است.

کمالی سروستانی ادامه داد: برآوردها حاکی از آن است که در خرداد ماه ۱۳۵ تا ۱۳۷ میلیون قطعه جوجه ریزی صورت بگیرد، در حالیکه در مدت مشابه سال قبل ۱۱۵ میلیون قطعه جوجه ریزی انجام شده بود.

عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی با تاکید بر صادرات مستمر و پایدار افزود: با توجه به روند افزایش جوجه ریزی ها، صادرات بهترین سوپاپ اطمینان در راستای ارتقای کیفیت، تامین نیاز داخل و تنظیم بازار محسوب می شود.

او از توزیع روزانه بیش از ۷ هزار تن مرغ در سطح کشور خبر داد و گفت: با توجه به افزایش حجم تولید مرغ، طی هفته اخیر روزانه ۱۵۰۰ تا ۱۷۰۰ تن مرغ در تهران عرضه شد.

ارسال شده در مورخه : شنبه، 19 خرداد، 1403 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 2,415
بازدید ديروز : 1,706
تبلیغات


نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir