صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

صادرات مرغ به ۳ هزار و ۶۰۰ تن رسید
داخلی
ابراهیمی افزود: بنابر آمار تا ۶ خرداد ۳۲ میلیون قطعه جوجه ریزی صورت گرفته است، اما از الان نمی توان پیش بینی دقیقی راجع به جوجه ریزی داشت و از ۱۱ خرداد به بعد می توان برآورد کرد...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از بازار، مدیرعامل اتحادیه مرغداران گفت: بنابر آمار از ابتدای سال ۳ هزار و ۶۰۰ تن مرغ به بازارهای هدف صادر شده است.

 علی ابراهیمی، گفت: بنابر آمار در اردیبهشت حدود ۱۵۵ میلیون قطعه جوجه ریزی صورت گرفته که تولید آن از اواسط تیرماه به بازار عرضه می شود.

به گفته او، برآوردها حاکی از آن است که حداقل تولید ماهانه مرغ ۲۶۰ هزارتن است، درحالیکه نیاز کشور ۲۴۰ تا ۲۵۰ هزارتن است.

ابراهیمی درباره آخرین وضعیت عرضه جوجه ریزی خرداد افزود: بنابر آمار تا ۶ خرداد ۳۲ میلیون قطعه جوجه ریزی صورت گرفته است، اما از الان نمی توان پیش بینی دقیقی راجع به جوجه ریزی داشت و از ۱۱ خرداد به بعد می توان برآورد کرد.

مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی با بیان اینکه صادرات مرغ تدریجی در حال انجام است، گفت: بنابر آمار از ابتدای سال ۳ هزار و ۶۰۰ تن مرغ به بازارهای هدف صادر شده که بنابر برنامه قرار است جوجه ریزی بالای ۱۴۰ میلیون قطعه به بازارهای هدف شود.

او ادامه داد: بنابر برنامه ریزی صورت گرفته قرار است که ماهانه ۱۲ تا ۱۵ هزارتن مرغ صادر شود که برای تداوم صادرات تولید مرغ سایز باید در دستور کار قرار بگیرد به طوری‌که با کاهش دوره جوجه ریزی و افزایش جوجه ریزی ها به ۴ دوره، تولید مرغ سایز صرفه اقتصادی دارد که منجر به رونق صادرات می شود.

ابراهیمی گفت: با توجه به افزایش جوجه ریزی ها، تولید مرغ بر مصرف غلبه دارد که از این رو صادرات در راستای پایداری تولید باید در دستور کار قرار بگیرد.

ارسال شده در مورخه : شنبه، 12 خرداد، 1403 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 2,423
بازدید ديروز : 1,706
تبلیغات


نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir