صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

افزایش ۱۰۰ درصدی صادرات تخم مرغ، آلایش مرغی و عسل از استان مرکزی
داخلی
مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: صادارت تخم مرغ خوراکی، آلایش مرغی و عسل از این استان از ابتدای امسال تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۱۰۰ درصد افزایش داشته است...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از ایرنا مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: صادارت تخم مرغ خوراکی، آلایش مرغی و عسل از این استان از ابتدای امسال تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۱۰۰ درصد افزایش داشته است.

«محمد فتاحی»  ، افزود: ۴۷۸ تن تخم مرغ خوراکی امسال در قالب ۱۹ محموله با نظارت اداره‌کل دامپزشکی استان مرکزی به خارج از کشور صادر شد.

وی با شاره به نقش موثر مشارکت مردمی در ثبت این نرخ، ادامه داد: همچنین میزان ۱۶۰ تن آلایش مرغی با رشد ۱۰۰ درصدی در قالب هفت محموله به خارج از کشور صادر شد.

مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی افزود: همچنین چهار هزار و ۱۷۸ کیلوگرم عسل امسال در قالب یک محموله به خارج از کشور صادر شد که صادرات این محصولات نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰۰ درصد افزایش داشته است.

فتاحی عنوان کرد: همچنین ۶۶ هزار و ۵۳۰ قطعه آبزیان زینتی نیز در قالب ۲ محموله و ۳۹۳ تن خوراک و مکمل آبزیان با رشد ۳۱ درصدی در این مدت در قالب سه محموله با نظارت اداره‌کل دامپزشکی استان مرکزی به خارج از کشور صادر شد.

مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی ادامه داد: ۱۵۴ تن محصولات لبنی نیز امسال در قالب سه محموله با نظارت این اداره کل در استان به خارج از کشور صادر شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته چهار برابر افزایش داشته است.

استان مرکزی با ۱۲ شهرستان، و یک هزار و ۵۳۹ روستا، دارای ۹۶۰ واحد مرغداری صنعتی، ۴۹۱ واحد گاوداری صنعتی و ۱۹۱ واحد کارگاه پرورش آبزیان است.

ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 10 خرداد، 1403 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 2,420
بازدید ديروز : 1,706
تبلیغات


نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir