صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

عراق تشنه مرغ گلستان است
داخلی
اسدی افزود: در حال حاضر کشور همسایه مخصوصا عراق به شدت تشنه مرغ پرورش یافته منطقه است و بسیار از این محصول استقبال می کند اما متاسفانه صادرات مرغ به صورت قطره چکانی انجام می شود...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از بازار اسدی، معاونت مجتمع تولید گوشت مرغ سفید رزبال گفت: تنها راه برون رفت از مشکلات بازار صادرات است که متاسفانه این اقدام به صورت قطره چکانی انجام می شود و ضرب العجلی برای آن تعیین نشده است.

ساسان اسدی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۷ میلیون و ۱۶۰ هزار قطعه مرغ در گلستان تولید شده، اظهار کرد: این آمار نسبت به دوره های گذشته که ۱۳ میلیون قطعه بوده، افزایش چشم گیری داشته و بیش از نیاز بازار بود.

معاونت مجتمع تولید گوشت مرغ سفید رزبال با اشاره به برطرف شدن مشکل نهاده گفت: در دوره فعلی نهاده به وفور وجود دارد و همین مساله موجب افزایش تولید و در نهایت لطمه به تولید کننده شده است.

وی ادامه داد: با توجه به افزایش تولید بایستی به دنبال یک راهکار اساسی باشیم تا در مواقعی که عرضه بیش از تقاضا است دچار مشکل نشویم و یکی از این راهکارها ورود به بازارهای صادراتی است.

اسدی افزود: در حال حاضر کشور همسایه مخصوصا عراق به شدت تشنه مرغ پرورش یافته منطقه است و بسیار از این محصول استقبال می کند اما متاسفانه صادرات مرغ به صورت قطره چکانی انجام می شود.

معاونت مجتمع تولید گوشت مرغ سفید رزبال بیان کرد: در آخرین مصوبه وزارت جهاد کشاورزی با اتحادیه سراسری مرغ گوشتی کشور با موضوع صادرات به این جمع بندی رسیدند که این مسیر با پیش شرط تعیین قیمت مرغ زنده باز باشد اما به دلیل عدم تعیین ضرب العجل برای این اقدام به زمانی می رسیم که دوباره با کمبود مرغ در کشور مواجه می شویم.

وی گفت: باید زمانی که در پیک تولید و عرضه هستیم این سیاست ها اعمال شود اما در حال حاضر سیاست ها به صورت کمرنگ اجرایی می شود و نمودی ندارد و این کم توجهی ها باعث می شود که مرغداران متضرر شوند.

اسدی در خاتمه متذکر شد: مطمئنا با مایوس شدن مرغداران از پرورش در زنجیره تولید، دوره های بعد با کمبود مواجه خواهیم شد.

ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 24 اردیبهشت، 1403 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 2,247
بازدید ديروز : 2,398
تبلیغات 


نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir