صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

ممنوعیت و محدودیتی برای صادرات مرغ نداریم
داخلی
مدیرکل امور استان‌های وزارت جهاد کشاورزی گفت: در حال حاضر هیچ ممنوعیت و محدودیتی برای صادرات مرغ به خارج کشور وجود ندارد...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان مدیرکل امور استان‌های وزارت جهاد کشاورزی گفت: در حال حاضر هیچ ممنوعیت و محدودیتی برای صادرات مرغ به خارج کشور وجود ندارد.

سیدمجید موسوی در مراسم تکریم و معارفه رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی اظهار داشت: کار تنظیم بازار محصولات کشاورزی کاری بسیار بزرگ است که سال گذشته در خراسان جنوبی درزمینه تنظیم بازار محصولات کشاورزی گل کاشتید.

وی با اینکه هفته آینده از وزارت همکاران را می‌فرستیم تا ضمن بازدید از قنوات استان خراسان جنوبی، اعتبارات خوبی برای استان در نظر بگیرند، افزود: باتوجه به سخنان مطرح شده و درخواستاهایی که مطرح شد هفته آینده همکاران ما از وزارت جهاد در زمینه مراتع و منابع طبیعی به استان خراسان جنوبی می‌آیند تا مشکلات در این حوزه را بررسی کنند.

خراسان جنوبی بیش از دو درصد مرغ کشور را تامین می‌کند

مدیرکل امور استان‌های وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه در تامین مواد غذایی به ویژه در تامین مرغ، این استان در محدوده سبز بوده است و بیشتر در سال گذشته در تامین مرغ و جوجه‌ریزی رتبه‌ها از آن خراسان جنوبی بوده است ادامه داد: باید از مرغداران وکشاورزان قدردانی کرد چراکه در این استان بیش از دو درصد مرغ کشور تامین می‌شود و در حال حاضر هیچ ممنوعیت و محدودیتی برای صادرات مرغ به خارج کشور وجود ندارد.

موسوی با بیان اینکه درباره دام سال گذشته مقدار زیادی به خارج کشور صادر شد و با مشکل تامین دام مواجه شدیم افزود: یکی از سیاست‌های مهم این است که در زمینه مشکلات گوشت قرمز، ترمیم داشته باشیم و وضعیت دامداری را ترمیم و به چرخه قبل برگردد تا مشکل قیمت گوشت نعدیل شود، هرچند این چرخه یکسال یا بیشتر زمان خواهد برد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر در کشور مرغ مازاد داریم و در استان‌های مرزی به خارج از کشور صادر می‌کنیم و این اولین بار است که این امر رخ داده است گفت: امید است در بحث دام سنگین هم بتوانیم آنقدر مازاد داشته باشیم که دام را صادر کنیم.

مدیرکل امور استان‌های وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه ۱۳۰ میلیون تن محصولات کشاورزی را سال گذشته تولید کردیم ادامه داد: سرآمد تولیدات کشور گل سرآمد آن گندم است چرا که گندم قوت قالب مردم است اگر کشوری نتواند نان مردم را تامین کند، در امنیت سیاسی اقتصادی با مشکل مواجه می‌شود.

موسوی گفت:پیش‌بینی می‌شود امسال بتوانیم ۱۲ ونیم تن گندم از کشاورزان خریداری کنیم که نسبت به سال قبل ۰ درصد افزایش خواهد داشت.

ارسال شده در مورخه : یکشنبه، 23 اردیبهشت، 1403 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 2,203
بازدید ديروز : 2,398
تبلیغات 


نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir