صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

صادرات تخم مرغ به ۳۰ هزارتن رسید
داخلی
کاشانی درباره آخرین وضعیت صادرات تخم مرغ افزود: بنابر آمار از ابتدای سال ۳۰ هزارتن تخم مرغ صادر شد و پیش بینی می شود که تا پایان سال به ۱۵۰ هزارتن برسد...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از بازار، رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغداران میهن گفت: بنابر آمار از ابتدای سال تاکنون ۳۰ هزارتن تخم مرغ صادر شده است.

 حمیدرضا کاشانی، گفت: قیمت کنونی هرکیلو تخم مرغ درب مرغداری ۴۵ تا ۴۶ هزارتومان بوده که نسبت به هفته گذشته ناشی از خرید حمایتی تعدیل شده است.

به گفته او، اتحادیه در راستای وظیفه تنظیم بازار اقدام به خرید حمایتی و جمع آوری ۱۰ هزارتن تخم مرغ از مرغداران کرده است و کماکان این روند ادامه دارد.

کاشانی درباره آخرین وضعیت صادرات تخم مرغ افزود: بنابر آمار از ابتدای سال ۳۰ هزارتن تخم مرغ صادر شد و پیش بینی می شود که تا پایان سال به ۱۵۰ هزارتن برسد.

رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغداران میهن ادامه داد: گرچه تا پایان اردیبهشت برآورد اولیه برآن بود که تولید تخم مرغ به ۱۱۴ هزارتن برسد، اما به سبب حذف گله ها ۷ هزارتن از این میزان کمتر است.

او با بیان اینکه مشکلی در تامین نهاده های دامی نداریم، گفت: طی ۷ تا ۸ ماه گذشته به سبب تنوع در تامین نهاده، انحصار زدایی حذف شده است که همین امر موجب شده تا در اقلامی همچون هرکیلو ذرت ۲ تا ۲ هزار و ۵۰۰ تومان کاهش داشته باشیم.

ارسال شده در مورخه : شنبه، 22 اردیبهشت، 1403 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 2,189
بازدید ديروز : 2,398
تبلیغات 


نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir