صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

صادرات مرغ برای نخستین بار در کشور انجام شد
داخلی
مشاور وزیر و مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان‌های وزارت جهادکشاورزی گفت: کشور در تامین گوشت مرغ با رسیدن به خودکفایی علاوه بر تامین نیاز داخل برای نخستین بار صادرات گوشت مرغ را از استان‌های مرزی به خارج انجام داد...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از ایرنا مشاور وزیر و مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان‌های وزارت جهادکشاورزی گفت: کشور در تامین گوشت مرغ با رسیدن به خودکفایی علاوه بر تامین نیاز داخل برای نخستین بار صادرات گوشت مرغ را از استان‌های مرزی به خارج انجام داد.

سید مجید موسوی در آیین تودیعه و معارفه سرپرست جدید سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه کشور در تامین نهاده‌های دام و طیور مشکلی ندارد، افزود: امسال از بهترین سال‌های تامین مواد پروتینی در کشور بود و تداوم این مسیر نیازمند همکاری فعالان صنعت مرغداری است.

وی تاکید کرد: مهمترین موضوع این است که این وزارتخانه با سفره مردم سر و کار دارد و چیزی که امروز در محور امور است، افزایش بهره‌وری در تولید مواد غذایی و محصولات کشاورزی است.

مشاور وزیر و مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان‌های وزارت جهاد کشاورزی گفت: از آنجایی که تامین امنیت غذایی وظیفه و رسالت اصلی وزارت جهاد کشاورزی است تمامی ارکان این وزارتخانه برای تحقق این امر اهتمام جدی دارند.

وی با بیان اینکه یکی از مهمترین سیاست های وزارت کشاورزی حمایت از سرمایه گذاران است، افزود: حمایت از سرمایه گذاران در بخش‌ کشاورزی ضروری است و دولت به عنوان تسهیل گر سرمایه گذاران را همراهی می‌کند.

موسوی تاکید کرد: تلاش و عزم دولت بر این است که سود و منافع ظرفیت های بخش کشاورزی علاوه بر تامین نیاز داخلی بر سر سفره مردم قرار گیرد.

وی بیان کرد: در سیستان و بلوچستان ظرفیت بی نظیری در بخش های مختلف کشاورزی از جمله باغبانی، شیلات و دامپروری وجود دارد که سرمایه گذاری در این بخش ها علاوه بر رونق اقتصادی، توسعه استان را به همراه خواهد داشت.

مشاور وزیر و مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان‌های وزارت جهاد کشاورزی با تاکید بر حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی گفت: در هر جایی که بخش خصوصی سرمایه گذار است ما به عنوان تسهیل گر به کمک می آییم و هر آنچه که نیاز باشد برای رفع مشکلات تلاش و همکاری خواهیم کرد.
ارسال شده در مورخه : چهارشنبه، 19 اردیبهشت، 1403 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 2,217
بازدید ديروز : 2,398
تبلیغات 


نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir