صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

افزایش ۳۰ درصدی جوجه‌ریزی و تولید گوشت مرغ در لرستان
داخلی
شاهرخی با بیان اینکه جوجه‌ریزی و تولید گوشت مرغ سال ۱۴۰۲ نسبت به سال ۱۴۰۱، ۳۰ درصد افزایش پیدا کرد، گفت: سهمیه‌ جوجه ریزی فروردین ماه سال جاری ۷۹۲ هزار قطعه است که تاکنون ۲۹۸ هزار قطعه...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از ایسنا رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان با اشاره به اینکه جوجه‌ریزی و تولید گوشت مرغ در سال ۱۴۰۲ نسبت به سال ۱۴۰۱، ۳۰ درصد افزایش پیدا کرد، گفت: سهمیه‌ جوجه‌ریزی فروردین ماه سال جاری ۷۹۲ هزار قطعه بوده که تاکنون ۲۹۸ هزار قطعه آن تحقق پیدا کرده است.

سید عماد شاهرخی امروز ۶ فروردین در جلسه پیگیری جوجه‌ریزی فروردین ماه  به صورت وبیناری با مدیران شهرستان‌ها و مسوولان که در سالن جلسات سازمان برگزار شد، با اشاره به شعار سال اظهار کرد: برای جهش تولید با مشارکت مردم در بخش کشاورزی چند راهبرد در نظرگرفته شده که یکی از این راهبردها استفاده از ظرفیت تشکل‌ها و بخش خصوصی است.

وی گفت: سال گذشته ما با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی ۴۰۰ تن گوشت قرمز تامین کردیم، این میزان علاوه بر ۷۷ تن سهمیه گوشت دولتی تعیین شده بود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان راه‌اندازی واحدهای نیمه فعال و راکد با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی را از دیگر راهبردها عنوان کرد و گفت: استفاده از حوزه دانش بنیان و افزایش ضریب دانش فنی از دیگر راهبردهایی است که منجر به جهش تولید می‌شود.

شاهرخی تاکید کرد: با استفاده از همه ظرفیت‌ها و برنامه‌ریزی دقیق شعار سال یعنی جهش تولید با مشارکت مردم تحقق پیدا می‌کند.

وی گفت: برای تحقق شعار سال باید برنامه محور و محصول محور حرکت کنیم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان با اشاره به اینکه تاکید رئیس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی بر تولید است، بیان کرد: راه برون رفت ما برای تنظیم بازار و استقلال و  امنیت غذایی تولید است.

شاهرخی با بیان اینکه جوجه‌ریزی و تولید گوشت مرغ سال ۱۴۰۲ نسبت به سال ۱۴۰۱، ۳۰ درصد افزایش پیدا کرد، گفت: سهمیه‌ جوجه ریزی فروردین ماه سال جاری ۷۹۲ هزار قطعه است که تاکنون ۲۹۸ هزار قطعه آن تحقق پیدا کرده است.

ارسال شده در مورخه : سه شنبه، 7 فروردین، 1403 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 2,424
بازدید ديروز : 3,632
تبلیغات


 


نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir