صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

عرضه روزانه ۴۴۰ تن گوشت مرغ در میدان بهمن
داخلی
نماینده جهادکشاورزی گفت: روزانه ۴۰۰ تن مرغ گرم و ۴۲ تن مرغ منجمد در میدان بهمن توزیع می شود مردم خواستار عرضه بیشتر مرغ و افزایش تعداد غرفه‌های عرضه‌کنندگان شدند...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، در حالی که به گفته نماینده جهادکشاورزی روزانه ۴۰۰ تن مرغ گرم و ۴۲ تن مرغ منجمد در میدان بهمن توزیع می شود مردم خواستار عرضه بیشتر مرغ و افزایش تعداد غرفه‌های عرضه‌کنندگان شدند.

معاون وزیر صمت به همراه نمایندگان وزارت جهاد کشاورزی، معاون بازرسی و نظارت اداره کل صمت استان تهران، مدیرکل بازرسی کالای مصرفی و مدیرکل بازرسی ویژه سازمان حمایت در روز شنبه در اولین روز فعالیت میدان تره‌بار بهمن در سال جدید جهت بررسی وضعیت توزیع گوشت مرغ و گوشت قرمز از این میدان بازدید کرد.

حسین فرهیدزاده در این بازدید به گفتگو با مردم پرداخت. اکثر مردم حاضر در میدان بهمن، درخواست عرضه بیشتر مرغ و افزایش تعداد غرفه‌های عرضه‌کنندگان را داشتند.
رئیس سازمان حمایت در ادامه از غرفه‌های عمده‌فروشی و خرده‌فروشی مرغ بازدید کرد.

نماینده جهاد کشاورزی و بازرسان اداره کل صنعت معدن و تجارت استان تهران توضیحات لازم درباره روند عرضه مرغ در این میدان را ارائه کردند که بر اساس آن میزان عرضه مرغ گرم در میدان بهمن حدود 400 تن و مرغ منجمد وارداتی 42 تن است.

رئیس سازمان حمایت در ادامه بازدیدهای امروز با توجه به شروع عرضه گوشت تنظیم بازار وارداتی در سطح فروشگاه‌های زنجیره‌ای به صورت موردی از فروشگاه شهروند بیهقی بازدید و از وضعیت عرضه 4 تن مرغ که در حال عرضه بود بازدید کرد.
ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 6 فروردین، 1403 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 2,281
بازدید ديروز : 3,632
تبلیغات


 


نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir