صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

نگرانی بابت تامین مرغ شب عید نداریم
داخلی
رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق تعاون با بیان اینکه نیازی به واردات مرغ نداریم، افزود: بنابر آمار تا ۶ ماه گذشته برای تامین ذخایراستراتژیک ناگریز به واردات بودیم، اما در شرایط کنونی نیازی به واردات مرغ نداریم...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ارسلان قاسمی رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق تعاون گفت: با توجه به سیاست و برنامه وزارت جهاد و تلاش تولیدکنندگان، نگرانی بابت تامین مرغ شب عید و ماه رمضان نداریم.

به گفته او، با وجود اقدامات وزیر جهاد، سال کم تنشی را برای بازار گوشت مرغ و ماهی داریم به طوریکه هم اکنون هرکیلو مرغ با نرخ ۷۷ تا ۸۰ هزار تومان عرضه می شود‌.

قاسمی ادامه داد: بنابر آمار طی ماه های اخیر ۱۵۰ میلیون قطعه جوجه ریزی صورت گرفت و طبق برنامه وزیر جهاد میزان جوجه ریزی ها باید به ۱۷۰ میلیون قطعه برسد. براین اساس بخشی از مازاد تولید به عنوان ذخایر استراتژیک از سوی پشتیبانی خریداری و بخشی به بازارهای هدف صادر می شود.

رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق تعاون با بیان اینکه نیازی به واردات مرغ نداریم، افزود: بنابر آمار تا ۶ ماه گذشته برای تامین ذخایراستراتژیک ناگریز به واردات بودیم، اما در شرایط کنونی نیازی به واردات مرغ نداریم.

او درباره بازار مرغ شب عید گفت: با توجه به شرایط جوجه ریزی و تولید مرغ گرم پیش بینی می شود که قیمت در بازار نوسانی نداشته باشد.

ارسال شده در مورخه : سه شنبه، 29 اسفند، 1402 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 2,224
بازدید ديروز : 3,632
تبلیغات


 


نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir