صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

مرغ گرم در میدان بهمن ۷۵ هزار تومان
داخلی
میران‌آملی، درباره وضعیت تولید و تقاضای گوشت مرغ اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده وضعیت تولید گوشت مرغ به شکلی است که بازار بدون هیچ عکس‌العملی نسبت به ماه‌های گذشته در حال عرضه است...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از ایلنا رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی مازندران گفت: سالی بیش از ۲ میلیون تن و به صورت ماهانه حدود ۱۷۰ هزار تن گوشت مرغ تولید داریم و به همین میزان نیز تقاضا وجود دارد.

امیر میران‌آملی، درباره وضعیت تولید و تقاضای گوشت مرغ اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده وضعیت تولید گوشت مرغ به شکلی است که بازار بدون هیچ عکس‌العملی نسبت به ماه‌های گذشته در حال عرضه است یعنی هیچ کمبودی به لحاظ تولید مرغ نداریم و عرضه و تقاضا همخوانی دارد.

وی افزود: البته در برخی روزها عرضه زیاد و تقاضا کم می‌شود اما این نوسانات تلاطمی ایجاد نمی‌کند و  شرایط امسال هم مانند سال گذشته و بازار به لحاظ قیمت و تقاضا در تعادل نسبی است.

رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی مازندران تصریح کرد: اکنون سرانه مصرف گوشت مرغ و تقاضا تغییری نکرده و این تولید است که نقش‌آفرینی می‌کند، اما در هر حال امسال تولید به میزانی است که هیچ تلاطمی وجود ندارد، تقاضا هم با وجودی که ایام نوروز و ماه رمضان همزمان شده تغییر چندانی نداشته هرچند ممکن است تقاضا کم و زیاد شود اما به لحاظ تولید مشکلی نداریم.

وی قیمت مرغ گرم آماده طبخ را در میدان بهمن بین ۷۵ تا ۷۷ هزار تومان در هر کیلو در نوسان عنوان کرد.

میران‌آملی گفت: وقتی گوشت قرمز گران می‌شود مردم باتوجه به قیمت مناسب‌تر به سمت گوشت سفید بیشتر رغبت پیدا می‌کنند ضمن اینکه به لحاظ حفظ سلامت نیز گوشت سفید ارجحیت دارد.

وی با اشاره به رقم تولید گوشت مرغ تصریح کرد: ماهانه ۱۳۰ تا ۱۴۰ میلیون جوجه داخل سالن داریم که از این تعداد هر جوجه به میزان یک و نیم تا یک کیلو و ۶۰۰ گرم گوشت مرغ وارد بازار می‌شود یعنی سالی نزدیک ۲ میلیون تن و به صورت ماهانه حدود ۱۷۰ هزار تن گوشت مرغ تولید داریم و به همین میزان نیز تقاضا وجود  دارد.

ارسال شده در مورخه : چهارشنبه، 23 اسفند، 1402 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 2,245
بازدید ديروز : 3,632
تبلیغات


 


نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir