صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

ظرفیت صادرات ۱۵۰ هزار تن تخم مرغ تا پایان سال وجود دارد
داخلی
نبی پور با بیان اینکه مشکلی در تولید تخم مرغ نداریم، گفت: روزانه ۳ هزار و ۶۰۰ تا ۳ هزار و ۷۰۰ تن تخم مرغ در کشور تولید می‌شود که ۲۰۰ تا ۲۵۰ تن از این میزان مازاد بر نیاز کشور است...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ رئیس اتحادیه مرغ تخم گذار تهران گفت: در صورت عدم محدودیت، پتانسیل صادرات تخم مرغ تا ۱۵۰ هزار تن وجود دارد.

 ناصر نبی پور گفت: قیمت کنونی هر کیلو تخم مرغ درب مرغداری ۵۱ هزار تومان بوده که نسبت به هفته‌های قبل تغییری نداشته است.

او قیمت تمام شده هر کیلو تخم مرغ را ۵۶ تا ۵۷ هزار تومان اعلام کرد و افزود: علی رغم پیگیری‌های متعدد مبنی بر اصلاح قیمت تخم مرغ، اما هنوز موافقت نشده است.

نبی پور با بیان اینکه مشکلی در تولید تخم مرغ نداریم، گفت: روزانه ۳ هزار و ۶۰۰ تا ۳ هزار و ۷۰۰ تن تخم مرغ در کشور تولید می‌شود که ۲۰۰ تا ۲۵۰ تن از این میزان مازاد بر نیاز کشور است.

رئیس اتحادیه مرغ تخم گذار تهران ادامه داد: با ظرفیت فعلی واحد‌های مرغداری، پتانسیل تولید یک میلیون و ۵۰۰ تا یک میلیون و ۶۰۰ هزار تن تخم مرغ در صورت تامین نهاده‌های دامی وجود دارد، اما تا پایان سال برآورد می‌شود که تولید به یک میلیون و ۳۰۰ هزار تن برسد.

او درباره آخرین وضعیت صادرات تخم مرغ گفت: بنابر آمار از ابتدای سال تاکنون ۱۲۰ هزار تن تخم مرغ صادر شد که براین اساس رکورد صادرات سال گذشته شکسته شد. در صورت عدم محدودیت این امکان وجود دارد که صادرات تا پایان سال به ۱۵۰ هزار تن برسد.

نبی پور گفت: با توجه به آنکه بارگیری کنجاله سویا به کندی در حال انجام است، مرغدار ناگریز به تامین از بازار آزاد با نرخ ۳۱ تا ۳۲ هزارتومان است که این امر قیمت تمام شده تولید را افزایش می‌دهد.

ارسال شده در مورخه : چهارشنبه، 18 بهمن، 1402 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 1,994
بازدید ديروز : 2,672
تبلیغات
نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir