صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

آمادگی شرکت پشتیبانی امور دام برای خرید گوشت مرغ داخلی
داخلی
شرکت پشتیبانی امور دام در نظر دارد ذخایر استراتژیک گوشت مرغ خود را با تکیه به تولیدات داخلی تامین نماید و پیرو آن از تولید‌کنندگان گوشت مرغ برای تحویل تولیدات خود به این شرکت دعوت نموده است...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از ایلنا، شرکت پشتیبانی امور دام برای حمایت از تولید داخلی گوشت مرغ و مرغداران، برای تکمیل ذخایر استراتژیک خود، اقدام به خرید محصول مازاد تولیدی در بازار می‌نماید.

شرکت پشتیبانی امور دام در نظر دارد ذخایر استراتژیک گوشت مرغ خود را با تکیه به تولیدات داخلی تامین نماید و پیرو آن از تولید‌کنندگان گوشت مرغ برای تحویل تولیدات خود به این شرکت دعوت نموده است.

بنا‌بر این گزارش این شرکت در فراخوانی از اتحادیه‌ها، تشکل‌ها، زنجیره‌‌ها و سایر تولید‌کنندگان گوشت مرغ برای انعقاد قرارداد خرید دعوت می‌نماید.

متن فراخوان شرکت پشتیبانی امور دام کشور عینا در ذیل آمده است:

«شرکت پشتیبانی امور دام کشور در نظر دارد در راستای سیاست ابلاغی وزارت جهاد کشاورزی  به این شرکت و در اقدامی پشتیبانانه در حمایت از تولید ملی ذخایر راهبردی گوشت مرغ  کشور را برای سال ۱۴۰۳ از تولیدات داخلی به جای خارجی تدارک و تامین نماید.

لذا از کلیه زنجیره‌های تولید، اتحادیه‌ها، تشکل‌ها و تولید کنندگان گوشت مرغ، برای تولید مرغ به این منظور و انعقاد قرارداد دعوت می‌نماید.

متقاضیان محترم می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت اسناد و نمونه قرارداد تا یک هفته پس از تاریخ انتشار آگهی در تهران به نشانی میدان ونک،خیابان برزیل شرقی، شرکت پشتیبانی امور دام کشور و در استان‌ها، به ادارات کل شرکت مراجعه و ضمن دریافت اسناد، نسبت به انعقاد قرارداد اقدام نمایند.»

ارسال شده در مورخه : چهارشنبه، 18 بهمن، 1402 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 2,120
بازدید ديروز : 2,672
تبلیغات
نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir