صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

صادرات تخم مرغ رکورد زد
داخلی
رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغداران میهن ظرفیت کنونی صنعت طیور را یک میلیون و ۶۰۰ هزارتن اعلام کرد و افزود: برآورد‌ها حاکی از آن است که تا پایان سال تولید تخم مرغ به یک میلیون و ۳۰۰ هزار تن برسد...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از باشگاه خبرنگاران رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغداران میهن گفت: برآورد‌ها حاکی از آن است که تولید تخم مرغ  طی ماه‌های بهمن و اسفند به ماهانه ۱۱۵ هزارتن برسد.
جوان حمیدرضا کاشانی گفت: قیمت کنونی هر کیلو تخم مرغ درب مرغداری ۴۷ تا ۴۹ هزار تومان است، درحالیکه قیمت واقعی به ۶۰ هزار تومان می‌رسد.

به گفته او، قیمت تخم مرغ تنها کالایی است که طی ۶ ماه اخیر به رغم فشار‌های دولت مبنی بر مدیریت و محدودیت صادرات از ثبات نسبی برخوردار است.

کاشانی ادامه داد: برآورد‌ها حاکی از آن است که تولید تخم مرغ  طی ماه‌های بهمن و اسفند به ماهانه ۱۱۵ هزارتن برسد.

رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغداران میهن ظرفیت کنونی صنعت طیور را یک میلیون و ۶۰۰ هزارتن اعلام کرد و افزود: برآورد‌ها حاکی از آن است که تا پایان سال تولید تخم مرغ به یک میلیون و ۳۰۰ هزار تن برسد.

او افزود: با آزادسازی مجوز‌های صورت گرفته مبنی بر ساخت واحد‌های جدید، ظرفیت تولید به ۲ برابر رقم فعلی برسد که براین اساس با مازاد چشمگیر تولید ظرف یک تا ۲ سال آینده روبرو می‌شویم. درحالیکه طی ۲ سال اخیر واردکننده تخم مرغ برای تامین بازار داخل بوده‌ایم.

کاشانی از رکورد صادرات تخم مرغ خبر داد و گفت: بنابر آمار از ابتدای سال تاکنون ۱۱۵ هزار تن تخم مرغ صادر شده است و پیش بینی می‌شود که تا پایان سال به ۱۳۰ هزار تن برسد؛ درحالیکه مجموع صادرات تخم مرغ در سال گذشته ۵۴ هزار تن بوده است. همچنین پیش بینی می‌شود که صادرات تخم مرغ در سال آینده ۳۰ درصد افزایش یابد.

 

ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 16 بهمن، 1402 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 2,017
بازدید ديروز : 2,672
تبلیغات
نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir