صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

فروشندگان مرغ در سامانه توزیع کالاهای کشاورزی ثبت‌نام کنند
داخلی
جوادزاده اضافه کرد: با راه‌اندازی سامانه تامین و توزیع محصولات و فرآورده‌های کشاورزی، فعالیت اتحادیه مرغداران از طریق این سامانه انجام می‌شود؛ حتی زنجیره‌ها و تشکل‌های غیرزنجیره‌ای، مرغ را از این طریق عرضه می‌کنند...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از ایرنا قاسم جوادزاده مقتدر اظهار کرد: فروشندگان مرغ در استان گیلان برای فعالیت، سفارش و فروش حتما در سامانه تامین و توزیع محصولات و فرآورده‌های کشاورزی ثبت‌نام کنند.

وی با بیان اینکه از مرداد ماه سال گذشته موضوع راه‌اندازی سامانه یاد شده در کشور مطرح شد، افزود: این سامانه کمک می‌کند تا کالاهای اساسی از جمله مرغ از مرحله تولید تا فروش به لحاظ قیمت و کیفیت توزیع در رصد دولت باشد.

معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان خاطر نشان کرد: ابتدا با هدایت حلقه‌های مختلف تولید مرغ در سامانه برنامه ریزی لازم انجام شد و تنها اصناف مرغ فروش‌ها باقی مانده‌ بود که اکنون اجرایی شده‌ است.

جوادزاده اضافه کرد: با راه‌اندازی سامانه تامین و توزیع محصولات و فرآورده‌های کشاورزی، فعالیت اتحادیه مرغداران از طریق این سامانه انجام می‌شود؛ حتی زنجیره‌ها و تشکل‌های غیرزنجیره‌ای، مرغ را از این طریق عرضه می‌کنند.

وی با بیان اینکه تنها اصناف مرغ فروش‌ها برای پیوستن به سامانه ستکاوا باقی مانده بود که اکنون اجرایی شد، ادامه داد: اطلاعات نزدیک یک هزار و ۲۸۸ مرغ فروشی در سطح استان در این سامانه ثبت شده‌است و در یک هفته گذشته حدود ۸۰۰ نفر مراحل کار برای ثبت نام در سامانه را انجام دادند.

معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان خاطر نشان کرد: اصناف و تمام تشکل‌های مرغ فروشی‌ها باید سفارش و تحویل را بر اساس قیمت‌های مصوب در سامانه انجام دهند.

جوادزاده درباره فعالیت فروشندگان مرغ بدون مجوز اظهار کرد: به این افراد در سامانه تامین و توزیع محصولات و فرآورده‌های کشاورزی فرصت داده شد تا طی ۲ تا سه ماه با دریافت مجوز، فعالیت فروشندگی را با ثبت سفارش انجام دهند.

بر اساس آخرین آمار، ۹۱۷ واحد تولید کننده مرغ گوشتی با ظرفیت ۲۳ میلیون و ۹۲۸ هزار و ۶۵۶ قطعه، ۹۵ واحد تولید کننده مرغ مادر با ظرفیت سه میلیون و ۶۶۳ هزار و ۶۱۴ قطعه مولد و ۱۲ واحد مرغ اجداد با ظرفیت ۳۰۹ هزار و ۸۰۰ قطعه مولد در استان گیلان فعال است.

همچنین ۲۱ کارخانه جوجه‌کشی با ظرفیت ۳۵ میلیون و ۹۸۴ هزار و ۴۰۰ قطعه در هر دوره در استان گیلان فعالیت می‌کند.

ارسال شده در مورخه : یکشنبه، 21 آبان، 1402 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 2,210
بازدید ديروز : 2,401
مجموع بازدید : 121,361,927
مهمان: 667
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 667
تبلیغات

  نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : [email protected]