صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

تسریع در زمان ترخیص نهاده‌های دامی از بندر امام خمینی
داخلی
داوودی با اشاره به اهمیت تسهیل و تسریع ترخیص نهاده دامی از بندر امام استان بیان کرد: هفت میلیون و ۳۰۰ هزار تن نهاده دامی در هفت ماهه امسال در بندر امام خمینی تاییدیه انطباق دریافت کرده و ترخیص شدند...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از ایرنا علی داوودی با اشاره به اهمیت تسهیل و تسریع ترخیص نهاده دامی از بندر امام استان بیان کرد: هفت میلیون و ۳۰۰ هزار تن نهاده دامی در هفت ماهه امسال در بندر امام خمینی تاییدیه انطباق دریافت کرده و ترخیص شدند.

وی با بیان اینکه سال گذشته ۱۴ میلیون و ۳۱۳ هزار تن نهاده دامی از بندر امام ترخیص شد افزود: اداره کل استاندارد خوزستان تلاش می‌کند تا با سرعت بخشیدن به آزمایشات تایید سلامت به ترخیص کالاهای اساسی از بنادر استان سرعت ببخشد.

داوودی ادامه داد: برای سرعت بخشیدن به ترخیص کالا از بنادر استان و به ویژه بندر امام کارشناسان این اداره کل، فرآیند ارزیابی انطباق کالا را در کنار اسکله و بر روی عرشه کشتی پیش از اظهار در انبار انجام می‌دهند تا مدت زمان ترخیص کالا کوتاه‌تر شود.

مدیر کل استاندارد خوزستان با اشاره به اقدام دیگری که از سوی این اداره کل برای تسریع در ترخیص کالا انجام شده بیان کرد: طی سال جاری با حمل یکسره بار از لنگرگاه قبل از ورود به انبار به میزان یک میلیون و پانصد هزار تن موافقت شد که این اقدام به توزیع کالا سرعت بیشتری می‌بخشد.

داوودی اظهار کرد: ارزیابی انطباق کالا از دیگر اقدامات این دستگاه برای کالاهای وارداتی است که با ساز و کار ایجاد شده بیش از ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تن کالای اساسی پیش از اظهار گمرکی در سال جاری تایید انطباق شدند.

مدیر کل استاندارد خوزستان در ادامه با اشاره به اهمیت نظارت استاندارد بر کالاهای صادراتی تصریح کرد: برای کسب اطمینان از سلامت کالاهای صادراتی از کشور و اعتماد سازی در بازار جهانی، اداره استاندارد بر کیفیت و سلامت کالاهای صادراتی نظارت دارد.

ارسال شده در مورخه : یکشنبه، 21 آبان، 1402 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 2,343
بازدید ديروز : 2,401
مجموع بازدید : 121,362,299
مهمان: 544
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 544
تبلیغات

  نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : [email protected]