صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

صنایع: تامین نهاده، یکی از تکالیف اصلی تعاونی‌هاست
اخبار صنایع وابستهتامین نهاده، یکی از تکالیف اصلی تعاونی‌هاست ......

به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از فارس عبدالله جعفری، مدیر تعاون روستایی استان زنجان با بیان اینکه اساس نامه تعاونی‌ها و‌تشکل‌های روستایی و کشاورزی  بسیار گسترده و غنی است، اظهار داشت: در اغلب مباحث مورد نیاز  روستاییان و کشاورزان،  تعاونی‌های روستایی و کشاورزی می‌توانند ورود کنند.

مدیر تعاون روستایی استان زنجان با اشاره به اینکه یکی از نیازهای اصلی کشاورزان بحث تامین نهاده، مواد اولیه و بازار رسانی محصولات است، افزود: یکی از تکالیف اصلی تعاونی‌ها تامین نهاده و مایحتاج تولید و نیز  بازاریابی و بازار رسانی محصولات تولید شده است.

وی با بیان اینکه  حدود ۴۰ نوع و رقم محصول مشمول خرید تضمینی است که در صورت ضرورت اقدام می‌شود، افزود: تعاون روستایی به غیر تعداد محدود که سایر مباشرین دولتی مسوول آن هستند در اغلب محصولات مشمول خرید تضمینی مسئول و‌مباشر خرید است، که با مصوبه و ابلاغیه وزارت جهاد کشاورزی عندالزوم اقدام می‌کنند.

جعفری گفت: سایر محصولات مهم که مشمول خرید تضمینی نیست ولی نیاز به حمایت دارد، تعاونی‌ها در قالب طرح خرید حمایتی و توافقی در راستای کمک به تنظیم بازار اقدام می‌کنند.

 مدیر تعاون روستایی استان زنجان با بیان اینکه با استفاده از ظرفیت تعاونی‌ها در سال گذشته ۳۵ هزار تن محصول اعضا به صورت توافقی جمع‌آوری و بازاریابی انجام شد، افزود: فعالیت‌هایی از این قبیل ضمن حمایت از تولید،  منجر به رونق اقتصاد روستایی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه یکی از نقاط قوت تعاونی‌های روستایی و کشاورزی این است که مالکان اصلی آنها روستائیان و کشاورزان عضو تعاونی‌ها هستند و نیز در منافع فعالیت تعاونی‌ها سهیم هستند ادامه داد: تعاونی‌ها حسب ظرفیت و‌ تجارب قبلی می‌توانند مجری طرح‌ها و برنامه‌های دولت در روستا باشند که حسب ساختار تعاونی‌ها مصداق عینی واگذاری امور مردم به خود مردم خواهد بود.

جعفری ادامه داد: رونق فعالیت تعاونی‌ها موجب هدایت منابع به روستا و روستایی و توسعه عدالت در توزیع ثروت و منابع ملی می‌شود.
ارسال شده در مورخه : یکشنبه، 23 مهر، 1402 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 2,459
بازدید ديروز : 2,401
مجموع بازدید : 121,362,653
مهمان: 525
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 525
تبلیغات

  نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : [email protected]