صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

جوجه ریزی شهریور به ۱۳۰ میلیون قطعه می‌رسد
داخلی
ابراهیمی نرخ کنونی هرکیلو مرغ زنده در استان‌های مختلف را ۵۰ تا ۵۸ هزارتومان اعلام کرد و افزود: با توجه به جوجه ریزی تیر و مرداد و افزایش عرضه مرغ طی روز‌های آینده در بازار تصور ما این است که با مازاد بیشتری...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ علی ابراهیمی گفت: برآورد‌ها حاکی از آن است که جوجه ریزی شهریور به ۱۳۰ میلیون قطعه برسد که این میزان مازاد بر نیاز کشور است.

به گفته علی ابراهیمی، بنابر آمار در تیرماه ۱۳۲ میلیون قطعه و مردادماه ۱۳۶ میلیون قطعه جوجه ریزی انجام شد که با وجود تولید بالای مرغ مازاد بر نیاز کشور نیاز است که پشتیبانی امور دام با قیمت منطقی و مناسب اقدام به خرید و جمع آوری تولید مازاد از سطح بازار کند.

ابراهیمی ادامه داد: گرچه پشتیبانی امور دام اقدام به خرید و جمع آوری مرغ از سطح بازار کرده است، اما این میزان در مقابل مازاد تولید چشمگیر نیست.

مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی نرخ کنونی هرکیلو مرغ زنده در استان‌های مختلف را ۵۰ تا ۵۸ هزارتومان اعلام کرد و افزود: با توجه به جوجه ریزی تیر و مرداد و افزایش عرضه مرغ طی روز‌های آینده در بازار تصور ما این است که با مازاد بیشتری در سطح بازار روبرو می‌شویم که برای جلوگیری از زیان مرغداران و خروج آن‌ها از چرخه تولید نیاز است که پشتیبانی امور دام از مهرماه اقدام به خرید مرغ مازاد از سطح بازار کند.

او درباره آینده بازار مرغ گفت: با توجه به میزان جوجه ریزی و مازاد عرضه مرغ پیش بینی می‌شود که قیمت مرغ نوسانی نداشته باشد و در همین محدوده باشد. عرضه مرغ گرم با نرخ‌های بالا ارتباطی به مرغداران ندارد.

ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 30 شهریور، 1402 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 1,119
بازدید ديروز : 3,343
تبلیغات

نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir