صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

تولید ۴۵ درصد جوجه یک روزه بوقلمون کشور در گیلان
داخلی
رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به وجود هشت واحد تولید بوقلمون مادر گوشتی در گیلان گفت: این استان با هشت واحد بوقلمون مادرگوشتی، ۴۵ درصد جوجه یکروزه بوقلمون گوشتی کشور را تولید می کند...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از فارس رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به وجود هشت واحد تولید بوقلمون مادر گوشتی در گیلان گفت: این استان با هشت واحد بوقلمون مادرگوشتی، ۴۵ درصد جوجه یکروزه بوقلمون گوشتی کشور را تولید می کند.

صالح محمدی رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان پیش از ظهر امروز در حاشیه بازدید از یک واحد تولید بوقلمون در استان و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این استان به لحاظ تولید انواع محصولات گوشتی دارای ظرفیت خوبی در کشور است، اظهار کرد: بخش اعظمی از انواع محصولات گوشتی کشور در گیلان تولید شده و به استان‌های همجوار صادر می‌شود.

وی با اشاره به وجود هشت واحد تولید بوقلمون مادر گوشتی در گیلان گفت: این استان با هشت واحد بوقلمون مادرگوشتی ۴۵ درصد جوجه یکروزه بوقلمون گوشتی کشور را تولید می‌کند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان توان تولید گیلان در هشت واحد تولیدی بوقلمون مادر گوشتی را سه میلیون قطعه دانست و بیان کرد: با برنامه‌ریزی‌های کنونی در سال، بین یک و نیم تا ۲ میلیون قطعه در استان تولید جوجه انجام می‌شود، هر چند توان استان بیشتر از این است که اگر در آینده بحث صادرات مطرح شود می‌توان از حداکثر ظرفیت در این بخش استفاده نمود.
ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 27 شهریور، 1402 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 4,047
بازدید ديروز : 3,885
تبلیغات

 

  


نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir