صفحه اصلی  •  فهرست قیمتها  •  راهنمای جامع مرغداری  •  دانلود فیلمهای آموزشی  •  تماس با ما  •  درباره ما  
 
سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


 

شرکت دانش بنیان ویوان

افزایش ۲۰ درصدی جوجه‌ریزی در اصفهان
داخلی
ایراندوست با اشاره به اینکه علاوه بر تامین داخلی گوشت مرغ، واردات از شمال کشور و استان‌های مجاور نیز انجام می شود، افزود: هیچ نگرانی در تولید گوشت و مرغ در اصفهان نداریم...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از بازار ایراندوست؛ معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی اصفهان گفت: میزان جوجه‌ریزی در استان به هشت میلیون در ماه رسیده است که افزایش ۲۰ درصدی را نشان می دهد.

حسین ایراندوست با اشاره به اینکه قیمت مرغ در استان اصفهان نسبت به مرغ شمال ارزان‌تر است، اظهار کرد: یک هزار و ۸۵۰ واحد عرضه مرغ در اصفهان وجود دارد و در این راستا نظارت بر همه این واحدها بسیار سخت است، با وجود این مطلب بازرسی واحد اصناف و حوزه بسیج اصناف با همکاری سازمان جهاد کشاورزی تمام تلاش خود را برای نظارت بر بازار به کار بسته اند و در این راستا مردم نیز باید با گزارشهای دقیق تخلفات گران فروشی به شماره ۱۲۴ ما کمک کنند.

وی با اشاره به اینکه علاوه بر تامین داخلی گوشت مرغ، واردات از شمال کشور و استان‌های مجاور نیز انجام می شود، افزود: هیچ نگرانی در تولید گوشت و مرغ در اصفهان نداریم.

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان با اشاره به اینکه امروز میزان جوجه‌ریزی در استان به هشت میلیون در ماه رسیده است که افزایش ۲۰ درصدی را نشان می دهد، گفت: اصفهان یکی از تولیدکنندگان و تامین کنندگان اصلی محصولات دامی کشور است و تخم مرغ بیش از دو برابر نیاز در اصفهان تولید می شود.

وی با بیان اینکه قیمت تمام شده گوشت به دلیل ۶ برابر شدن قیمت نهاده‌های دام گران شده است، تاکید کرد: لازم است دولت برای مصرف کنندگان برای این بخش، روشهای حمایتی در نظر گیرد.

ایراندوست گفت: دولت با حذف ارز ترجیحی قرار بود ۳۰ هزار میلیارد تومان در اختیار بخش تولید دام و طیور قرار دهد که البته این حمایت به طور کامل اتفاق نیافتاد.

 

اعطای ۱۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات خرید نهاده دام و طیور

وی گفت: امسال بیش از یک هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات خرید نهاده دام و طیور در اختیار تولیدکنندگان استان اصفهان قرار گرفت.

ارسال شده در مورخه : سه شنبه، 21 شهریور، 1402 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 1,357
بازدید ديروز : 2,084
تبلیغات 


نماد اعتماد


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir